Sif JCB İş Makinaları Hakkında Bilgiler Sif JCB İş Makinaları Resimleri

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda UquR tarafından 9 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Sif JCB İş Makinaları Hakkında Bilgiler Sif JCB İş Makinaları Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sif JCB İş Makinaları Hakkında Bilgiler Sif JCB İş Makinaları Resimleri

  1956 yılında Sezai Türkeş-Feyzi Akkaya tarafından kurulan ve bir STFA ve Işıklar Holding kuruluşu olan SİF Otomotiv, o zamandan beri iş makinası sektöründe hizmet veriyor.

  JCB marka iş makinalarının satış ve pazarlamasını SİF JCB İş Makinaları adı altında sürdüren Sif Otomotiv, İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon'daki satış noktaları, İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, İzmit, Konya, Tokat ve Trabzon'daki yetkili servisleri ile, Türkiye'nin dört bir yanına süratli hizmet sunuyor.

  Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını genişleten SİF JCB, JCB marka kazıcı-yükleyiciler, ağır iş makinaları, kompakt ve endüstriyel ürün serisi ile müşterilerine etkin çözümler üretiyor.

  Kazıcı-yükleyicilerde yüksek performans ve kalitenin yanısıra, operatörün konforu ve kumanda kolaylığı da büyük önem taşıdığı için, yeni nesil JCB kazıcı-yükleyiciler, üretken, operatör dostu tasarımı ile dünya standardlarını değiştirmeyi hedefliyor ve kazıcı-yükleyici konseptinin sınırlarını zorluyor.
  İnşaat sektöründe işletme maliyetlerinin arttığı son yıllarda kullanılan makinaların yakıt tüketimi daha da önem kazanıyor. Üstün teknoloji ürünü Japon hidrolik sistemi ile Avrupa modern tasarımını birarada sunan JCB Ekskavatörler, düşük yakıt tüketen ISUZU motorları ve yüksek hidrolik gücü ile makinalarının kopartma gücü, çekiş gücü ve çalışma hızını hissedilir biçimde artırıyor. Kullanıcısına Z-bar ve Paralel-bar olarak iki farklı Yükleyici seçeneği sunabilen JCB, tek levyeden kepçe ve sürüş kontrolü ile tam/semi otomatik ZF transmisyonu standard olarak sunuyor. Operatörler, AMS ve EMS ileri yönetim sistemleri sayesinde performansı kontrol altına alırken, JCB emniyetli ve rahat çalışabilecekleri modern kabinleri ile sektörde yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor.

  Sınırlı ve dar alanlarda yüksek performansla çalışmayı gerektiren iş kollarının sayısının her geçen gün hızla artması ile JCB, Kompakt Ürün Hattı'nda bulunan rakipsiz makinaları ile benzersiz çözümler sunmaya devam ediyor. Kalite ve emniyet standardlarına uygun olarak tasarlanmış bu ürünler, şehir içi çalışma için yeterince sessiz olmaları ve kendilerini çok kısa sürede amorti etmeleri nedeni ile de tercih ediliyor. Benzersiz emniyet sağlayan ROBOT, güvenilir MİNİ EKSKAVATÖR, rakipsiz TELETRUK ve manevra kabiliyeti çok yüksek 1CX, JCB Kompakt Ürün Hattı'na dahil ürünler.

  CRM konusuna ağırlık veren SİF JCB, yaptığı yatırımların müşteri memnuniyeti olarak kendisine kısa zamanda geri döneceğinin bilinci ile, etkin ve dinamik kadrosunu her geçen gün daha da geliştirerek, sektörde tek isim olma yolunda başarı ile ilerlemeye devam ediyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - İş Makinaları Hakkında Forum Tarih
Gemi Makinaları İşletme Bölümü Hakkında Bilgiler Meslekler Rehberi 30 Mayıs 2011
İş Makinaları Teknikeri Ne Demektir Meslekler Rehberi 27 Eylül 2011
VMware Player Sanal Makinaları Çalıştırma Programı U-V 23 Kasım 2010
Elektrik Makinalarının Tasarımında Nd-Fe-B Mıknatıslarının Önemi Elektronik Projeler 21 Mart 2010
Elektrik Makinalarında Mekanik Parça Değiştirme Genel Bilgi (Elektrik) 12 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş