Side order of Life dizi

'Tüm Yabancı Diziler' forumunda Fatma tarafından 10 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Side order of Life dizi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bazen evren size bir işaret gönderir. Ama işaret gönderilecek kadar şanslı olsanız bile hayatınıza yeni bir yön vermeniz konusunda sizi uyaran bu işareti anlamlandıracak kadar şanslı olmayabilirsiniz. CNBC-e’de bugün başlayacak ‘Side Order of Life’ın kahramanı Jenny McIntyre da evrenin uyarılarını dikkate almayı bilen şanslı insanlardan bir tanesi. In Person adlı bir dergi için fotoğrafçılık yapan Jenny en yakın arkadaşı Vivy’nin kanser olduğunu öğrenince hayatını farklı bir gözle değerlendirmeye başlar. Jenny bu acı gerçek sayesinde hayata dair daha önce görmediği ayrıntıları fark ederek çevresindeki insanların hayatlarını olumlu yönde değiştirebilme gücüne sahip olur.

  Ama öte yandan kendi hayatında işler o kadar da iyi gitmemeye başlar. Hayat ve hayattan ne beklediği hakkında kafası karışan Jenny evlenmesine çok az bir süre kalan nişanlısı Ian hakkında da kara kara düşünmeye başlar.

  Senaryosunu aynı zamanda bir oyuncu da olan ödüllü yazar Margaret Nagle’ın yazdığı dizi kanser hastalığına yaklaşımı ve farklı anlatımıyla yayınlandığı ilk günden itibaren çok iyi eleştiriler aldı.

  Komediyle dramı harmanlayan ve son dönemdeki iyi örnekleriyle yükselişe geçen ‘dramedi’ türünde bir dizi olan ‘Side Order of Life’ aynı zamanda ‘Beverly Hills 90210’la hatırlanan Jason Priestly’nin de televizyon ekranlarına döndüğü yapım olma özelliğini taşıyor.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkürler...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Side order Life Forum Tarih
Kaside özellikleri türleri madde madde Edebi Türler Halk Edebiyatı 11 Temmuz 2014
Hürriyet Kasidesinin Gelenekle İlişkisi Nedir Edebi Türler Halk Edebiyatı 10 Ekim 2013
Hürriyet Kasidesinde Ahenk Hangi Öğelerle Sağlanmıştır Kısaca Edebi Türler Halk Edebiyatı 9 Ekim 2013
Kaside ve gazel arasındaki fark nedir? Seviyeli-Ciddi Konular 10 Ağustos 2012
Demokraside Komuoyu ve Basının Önemi Nedir Seviyeli-Ciddi Konular 22 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş