Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Kitabı - Ann Radcliffe

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda SeLeN tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Kitabı - Ann Radcliffe konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Kitap Özet - Ann Radcliffe Kitapları - Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Kitap Tanıtım - Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Kitap Fiyatı - Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi Ön Okuma  Kitap Özet

  Ölçüsüz tutkular, dehşet verici eylemlere yol açar.
  Sicilya'nın ıssız kıyılarında, benzersiz bir doğa manzarasının ortasındaki muhteşem bir şato, karanlık sırların yatağı olabilir mi? Sicilya'da Bir Aşk Hikâyesi, sakin ve durgun görünen hayatları apansız bir çalkantıyla bulandırıyor.

  Şatonun dolambaçlı koridorlarında, insanı bir kez kendine çektikten sonra girdabından dışarı bırakmayan, kaynağı belirsiz bir korkuyu, günlük hayata istikrarla sızan bir psikolojik dehşete dönüştürüyor.

  Ann Radcliffe'in erken dönem yapıtlarından Sicilya'da Bir Aşk Hikâyesi, gotik romanı romantik unsurlarla besleyen yetkin bir örnek. Radcliffe dehşetin anlatımını kendine özgü lirik bir üsluba bağlarken, korkuya da sıcak, çekici bir yön kazandırıyor: Haz ile dehşet arasındaki her an kopmaya hazır o ince çizgi ortadan kalkıyor.

  Sicilya'da Bir Aşk Hikâyesi, XVIII. yüzyıldan günümüze gotik adını alan korku ve dehşet edebiyatının klasiklerinden biri.


  [​IMG]

  Sicilya'da Bir Aşk Hikayesi

  Ann Radcliffe
  · Can Yayınları
  · Basım Tarihi : 01 - 2011
  · ISBN : 9789750712630
  · Sayfa Sayısı : 232
  · Çevirmen : Duygu Akın
  · Etiket Fiyatı : 16.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş