Sharp FULL LED TV Özellikleri Resimleri

'Ev Teknolojileri' forumunda SeLeN tarafından 16 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sharp FULL LED TV Özellikleri Resimleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sharp FULL LED TV Modeli - Sharp FULL LED TV Fiyatı - Sharp FULL LED TV Özellikleri - Sharp LED TV
  Ünlü Japon markası Sharp, şaşırtıcı inceliği, büyük ve karizmatik duruşlu yepyeni FULL LED TV’si ile kusursuz berrak görüntü kalitesini, ultra az enerji tasarrufuyla birleştiriyor. Teknolojisi ve özellikleri ile dünyanın en eşsiz FULL LED TV’si… Dünyada “diğerlerinin taklit etmeye çalıştığı ürünler yaratma” ilkesiyle hareket eden LCD pazarının Japon lideri Sharp’ın yeni 600 - 700 serisi FULL LED TV’leri şimdi Türkiye’de.

  [​IMG]

  Diğer LED TV’lerde panelin belirli noktalara yerleştirilen LED’ler ve onları tüm ekrana yayan yansıtıcılar sayesinde sağlanan görüntü kalitesine karşı, Sharp 600 - 700 serisinde ise farklı bir sistem uygulanıyor. Sharp’ın FULL LED TV’leri tüm panele yerleştirilmiş LED’ler sayesinde benzersiz ve kusursuz bir görüntü kalitesi sunuyor.

  [​IMG]

  Sharp’ın yeni FULL LED TV’si, karizmatik duruşu ve 32, 40,46 ve 52 inç ekran seçenekleri ile yepyeni bir çığır açıyor. RGB üç renk filtresi, geniş ekranı, USB girişi, mega kontrast oranı, benzerlerinden daha fazla çözünürlüğe sahip optimum renk kalitesi, 450 cd/m2 parlaklığı, FULL HD 1920 x 1080p çözünürlüğü, 100 Hz görüntü tarama teknolojisi, analog tuner, 4ms tepki süresi ve en önemlisi, çevreye duyarlılığının sembolü düşük enerji tüketimi ile evlerinizdeki yerini almayı bekliyor.

  [​IMG]

  LCD televizyon pazarının standartlarını değiştiren, çevreye duyarlı üretim ve bilinçli tüketimin önem kazandığı günümüzde, Sharp “düşük enerji tüketimi”ne ayrı bir önem veriyor ve çalışmalarını bu yönde geliştirerek devam ediyor. Bütün ürünleri Eu Flower ödüllü olan Sharp’ın FULL LED modelleri aynı zamanda sınıfının en az enerji tüketen televizyonu olma özelliğine sahip.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sharp FULL Özellikleri Forum Tarih
SharpReader 0.9.7.0 İndir S-T 19 Eylül 2009
Aerosmith - Sharpshooter Yabancı şarkı sözleri 1 Temmuz 2009
DXF Sharp Viewer 2.0.22.0 İndir C-D 12 Haziran 2009
Sharpen Filtresi (Fotoğrafı netleştirmek) Nasıl Olur Photoshop Dersleri 29 Kasım 2008
Lütfullah İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 29 Şubat 2012

Bu Sayfayı Paylaş