Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Karşıyaka İzmir konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Sezai-gönül Akdağ Anaokulu - Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Karşıyaka - Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Hakkında - Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Resimleri

Sezai-gönül Akdağ Anaokulu İzmir Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sezai-gönül Akdağ Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sezai-gönül Akdağ Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sezai-gönül Akdağ Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Tarihçesi:
    İzmir’in ;Karşıyaka İlçesinde Örnekköy mahallesinde bulunan Sezai Gönül Akdağ Anaokulu Hayırsever İş adamı Sezai AKDAĞ ve kız kardeşi Gönül AKDAĞ tarafından inşaatı yaptırılmış ve 13/01/2003 tarih 310/62317 sayılı valilik onayı ile Kurucu Müdür Hülya Kalkan olmak üzere 70 öğrenci ile eğitim öğretime açılmıştır.16/08/2004 yılında Müdür vekili olan Hülya KALKAN ‘ın asaleti onaylanarak okulun asil müdürü olarak görevini sürdürmesi sağlanmıştır. 2005 yılında kadrolu 3 öğretmenin ataması yapılarak kadro sayısı genişleyen okulun öğrenci sayısı 90’ı bulmuştur.

Sezai-gönül Akdağ Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
    Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:SEZAİ-GÖNÜL AKDAĞ ANAOKULU
    Adresi:7400 SOKAK NO.30
    Telefon Numarası:2323721035
    Faks Numarası:2323655582
    Web Adresi:..::Karşıyaka Sezai-Gönül Akdağ Anaokulu::..

Sezai-gönül Akdağ Anaokulu Resimleri:
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Yükleniyor...