Seymen İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Seymen İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çorlu Seymen İlköğretim Okulu Hakkında - Seymen İlköğretim Okulu Tanıtımı - Seymen İlköğretim Okulu Erişim bilgileri - Seymen İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Seymen İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Seymen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Seymen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Seymen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Seymen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TEKİRDAĞ / ÇORLU
  Adı: SEYMEN İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: SEYMEN KÖYÜ
  Telefon Numarası: 2826843018


  OKULUMUZUN MİSYONU

  Biz öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için onları; bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen kişiler olarak yetiştirmek, 21. yüzyılda gelişen ihtiyaçlara cevap verecek bireyler olarak hayata hazırlamak, insana değer veren, problemlere çözüm üretebilen milli ve manevi değerlerini koruyan ve geliştiren kişilikli insanlar olarak yetiştirebilmek için varız.

  OKULUMUZUN VİZYONU
  Bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime ve gelişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan etkili ve nitelikli, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.


  [​IMG]

  Detaylı Bilgi için Tıklayınız

  webrehberi.biz
   

Bu Sayfayı Paylaş