Sevgiliye Alınabilecek Alternatif Yeni Yıl Hediyeleri

'Özel Gün ve Geceler' forumunda Mavi_inci tarafından 25 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Sevgiliye Alınabilecek Alternatif Yeni Yıl Hediyeleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni Yılda Sevgilinize Ne Hediye Alacagınızımı Düşünüyorsunuz İşde Size Sevgiliye Alınacak En Anlamlı Özel Hediye Seçenekleri :)

  1.) Sevgilinizi düşünerek uyuduğunuz yatağın çarşafını güzelce paketleyin yılbaşında o çarşafı hediye edin.

  2.) Onu tanıdığınız günden itibaren yaşadıklarınızı ve onu anlatan birşeyler yazın, 30 sayfa bile olsa bu yazdıklarınızı cildiyle, baskı kalitesiyle, sayfa düzeniyle, kapak tasarımıyla profesyonel bir kitap haline getirin, kapağında sevgilinizin fotoğrafının ve isminin olması, yazar kısmındada sizin fotoğraf ve bilgilerinizin olması, yani bakıldığında profesyonel bir kitaptan farkı olmaması, böyle bir hediyeyi alan kişiyi titretir.

  3.) Bir cd’ye şiir okuyun, o cd’yi hediye edin.

  4.) Sevgilinizin portresini en beğendiği karakterin kıyafetleriyle yaptırın.

  5.) Portre pahallı gelirse, bir resim kağıdına siz onun portresini yapın, ve yaptığınız portrenin sevgilinize benzememesi kadar doğal birşey olamaz sonuçta ressam değilsiniz, ama ortada onu düşünerek verdiğiniz emek var ve bu emek herşeyin üstündedir, siz dediğim gibi çizin bir resim kağıdına sevgilinizin resmini, gidin onu birde çerçeveletin, verin yılbaşında paşalar gibi, olmaz ya eğer; “aaaaaaa bu bana benzemiyor” derse sevgiliniz, öyle biriyle de zaten işiniz olmasın.

  6.) Bir muhabbet kuşu alın ve yılbaşına kadar sevgilinizin ismini bu kuşa öğretin, sevgiliniz kendi ismini söyleyen bir kuşu hediye aldığında, yemin ediyorum ağlayacaktır.

  7.) Genelde kadınlar bazı durumlar sonrasında erkeğin gömleğini giymeyi severler ya o gömleği hediye edin.

  8.) Sevgilinize giderken giydiğiniz ayakkabılardan tekini paketleyin, paketin içinede; “Sana gelirken sağ ayağımda bu ayakkabı vardı, kendisi aşkımızın en sahici şahitidir ve onu sana veriyorum, sol eşinide ben saklayacağım” yazılı bir not koyun, oldukça sıradışı bu hediye karşısında, terkedilmezseniz bu ilişkinin sonu evliliktir.

  9.) Aradığımı buldum, bu ilişkinin sonu evlilik diyorsanız oldukça riskli ama tahmin ötesi etkileyici bir hediye yöntemi var; görünmeyen bi yerinize, sevgilinizin ismini dövme yaptırıyorsunuz, ve yeni yıla girmeden 2 dakika önce işte hediyen deyip gösteriyorsunuz, bu oldukça riskli bir hediye yöntemidir, ilişki yürümezse dövmeyi yaptırdığınızdan daha çok para vererek sildirecek ve silinirken de acı çekeceksiniz, lakin kesinlikle etkileyicidir.

  10.) Asla kırmızı don muhabbetine girmeyin, (bu beni sex objesi olarak mı görüyor düşüncesi oluşturabilirsiniz karşı tarafta) hediye özel olmalı, fabrikasyon hediyeler sizin ruhunuzu yansıtmaz, içinde kendi emeğinizin olduğu hediye her zaman daha değerlidir, don yerine hırka örün bere örün daha iyi.

  11.) Yeni yılda sevgilinize tavuk hediye edebilirsiniz bildiğimiz canlı yumurtlayan tavuklardan, eğer sevgiliniz bu tavuğu memnuniyetle alır ve tavuğu beslerse, tavuğun yumurtalarından sizede verirse, o evlenebilinecek vasıflara sahip demektir. İskoçya’nın bir köyünde 1700′lü yıllarda bu şekilde anlıyorlarmış evlenilecek kişileri.

  Kısa öykülerin ustası Amerikalı O.Henry’nin bir öyküsünde olduğu gibi; “Kız ipek gibi uzun sarı saçlarını satıp sevgilisinin saati için köstek zinciri alırken, oğlan da cep saatini satıp ona müthiş bir saç tokası almıştır ama, buluştuklarında; ne genç adamda kızın aldığı zinciri takacak saat, nede kızda toka’yı takacak saç vardır.”

  Yani neymiş hediyeyi alanında, vereninde, hediyeninde ruhu olmalıymış…

  Tebessümlerimle, iyi şeyler diliyorum…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sevgiliye Alınabilecek Alternatif Forum Tarih
Sevgililer günü sevgiliye mesajlar Güzel Aşk Sözleri 13 Şubat 2014
Aşk Şiirleri Sevgiliye Güzel Güzel Aşk Sözleri 9 Şubat 2014
Aşkıma Günaydın Mesajları Kısa Sevgiliye Günaydın Mesajları Güzel Aşk Sözleri 23 Ocak 2014
Sevgiliye Güzel Sözler Sevgiliye En Güzel Mesajlar Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri 5 Ocak 2014
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Sevgilime Güzel Sözler-Mesajlar 30 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş