Sevgilinize asla yapmamanız gereken davranışlar

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 31 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Sevgilinize asla yapmamanız gereken davranışlar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar


  Boğa ile beraberseniz asla, kötü bir aşçı olmayın; Aslan'la beraberseniz asla, sadakatsizlik yapmayın.Tüm detaylar haberimizde saklı...

  Koç

  Bir Koç'la beraberseniz asla, ona tam olarak boyun eğdiğinizi belli etmeyin, mücadeleyi sen kazandın demeyin. (yenildiğinizi anlarsa sizi bırakıp gidecek ve mücadele edecek başka bir sevgili arayacaktır). Ona emir vermeyin, ne yapması gerektiğini söylemeyin, kendisi hakkında konuşmasını engellemeyin, amaçsız bırakmayın, arkadaşlarıyla buluşmasını engellemeyin, sakin ve sessiz kalmayın!

  Boğa

  Bir Boğa ile beraberseniz asla, kötü bir aşçı olmayın, onu aç bırakmayın. Eğer açsa karnını doyurmadan onla tartışmaya girmeyin, inatlarından vazgeçirmeye çalışmayın, ucuz şeylere heves etmeyin, yemek yenen ortamın kalitesiz ve rahatsız olmamasına dikkat edin!

  İkizler

  Bir İkizler'le beraberseniz asla, ona anlatacak hiçbir şeyiniz olmadığını ve yeni şeyler öğrenmekten sıkıldığınızı söylemeyin. Arkadaşlarınızı ondan saklamayın, ilginç biri olmadığınızı ona hissettirmeyin, sıkıcı biri gibi davranmayın, onun değişikliğe ve öğrenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın, entellektüel olmadığınızı ona belli etmeyin!

  Yengeç

  Bir Yengeç'le beraberseniz asla, ben kendime bakarım demeyin, güçlü olduğunuzu ve hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığını belli etmeyin. Sabırsız davranmayın, evini sevmediğinizi söylemeyin, ailesi hakkında olumsuz konuşmalar yapmayın, suçlu olsalar bile onları suçlamayın!

  Aslan

  Bir Aslan'la beraberseniz asla, sadakatsizlik yapmayın, ona ilgisiz davranmayın. Her zaman odak noktasında olmak istediğini unutmayın, karamsar ve neşesiz olmayın, onu eleştirmeyin. Törenlerden ve ritüellerden hoşlanmadığınızı söylemeyin, risk almaktan ve maceradan hoşlanmadığınızı belli etmeyin!

  Başak

  Bir Başak'la beraberseniz asla, onunla tartışmaya girmeyin; eğer girmek zorunda kaldıysanız da kazanmayı beklemeyin. Detayları gözden kaçırmayın, eleştiriden hoşlanmadığınızı belli etmeyin, pis ve dağınık bir şekilde karşısına çıkamayın, öğütlerini kulak arkasına atmayın. Size hizmet ederken yan gelip yatmayın, siz de ona yardımcı olun, çok pahalı bir yerde yemek teklifi yapmayın!

  Terazi

  Bir Terazi'yle beraberseniz asla, kavgacı ve saldırgan davranmayın, asla kimsenin bilmesini istemediğiniz sırlarınızı vermeyin. Yalnızlıktan hoşlandığınızı söylemeyin, beraberken yönetimi ona bırakmış gibi davranmayın. Bakımsız ve derbeder bir kılıkta yanında dolaşmayın, partileri ve sosyal hayatı sevmediğinizi, hiç arkadaşınızın olmadığını söylemeyin!

  Akrep

  Bir Akrep'le beraberseniz asla, yalan söylemeyin! Tutkularını ve cinselliği hafife almayın, bir şey saklamaya çalışmayın, samimiyetsiz davranmayın, ona karşı direnmeyin, kendi isteği olmadan onu ön plana çıkartmaya çalışmayın!

  Yay

  Bir Yay'la beraberseniz, asla özgürlüğünü ve macera arzusunu kısıtlamaya çalışmayın. Din, ahlak, felsefe konularında tartışmaya girmeyin, cesaretini ve iyimserliğini kırmaya çalışmayın, şansa inanmadığınızı söylemeyin, seyahatlerden ve maceradan hoşlanmadığınızı hiç söylemeyin!

  Oğlak

  Bir Oğlak'la beraberseniz, asla randevularınıza geç kalmayın, tutamayacağınız sözler vermeyin, kurallara karşı gelmeyin, şefkatsiz olmayın. Bir hedefiniz olmadığını asla söylemeyin; plansız ve programsız hareket etmeyin, aceleci ve cüretkâr olmayın!

  Kova

  Bir Kova'yla beraberseniz asla, özgürlüğünü kısıtlamayın. Önceden plan yapmayın, evde oturmak istediğinizi söylemeyin, bencil olduklarını ima etmeyin, yenilikleri onaylamıyormuş gibi davranmayın!

  Balık

  Bir Balık'la beraberseniz asla, sabah çok erken buluşmak istemeyin. Rüya görmediğinizi söylemeyin, acıma duygusuyla alay etmeyin, başkalarının acılarına duyarsızlık göstermeyin. Çok güçlü olduğunuzu belli etmeyin, hayallerinizi saklamayın!
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sevgilinize asla yapmamanız Forum Tarih
Sevgilinize Hediye Edebileceğiniz En Güzel Aşk Romanları Kitap, Resim ve Dergi 1 Şubat 2010
Sevgilinize ve Size Çok Şık Bere Örneği El Örgü Örnekleri 26 Ekim 2009
Msn'de sevgilinize süpriz yapın MSN Diğer Paylaşımlar 22 Nisan 2009
Hem kendinize hem sevgilinize mont Populer markalar & Moda 28 Ocak 2009
İnsanların kötü alışkanlıklara başlamasında kitle iletişim araçlarının rolü kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 15 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş