Serv-U FTP Server 6.4.0.5 Corporate Edition Download

'Diğer Programlar' forumunda UquR tarafından 29 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Serv-U FTP Server 6.4.0.5 Corporate Edition Download konusu Serv-U FTP Server 6.4.0.5 Corporate Edition Download

  [​IMG]

  Serv-U FTP Server Corporate Edition; güçlü, dalında ödül kazanmış bir FTP sunucusudur. İnternetten dosyaları paylaşmak için protokol yapan FTP`i kullanmaktadır. Yazılım çok özellikli bir yapıya sahiptir. İnternette bir FTP bölgesine erişerek çoklu ağ bağlantısıyla bilgisayara bağlanmaktadır. FTP sunucularının üzerinde tam kontrolu bulunmaktadır.


  Yazılım, kurulumu ve kullanımı çok kolay bir yapıya sahiptir. 50.000`in üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip olan yazılım, SSL/TLS`dan geçerek güvenli FTP için destek vermektedir. Aynı zamanda ODBC veritabanı hesapları içinde destek sunmaktadır. Şifrelerden geçerek güvenlik yoluyla, dizin başına okuyarak/yazarak/ilave ederek ve değiştirerek her bir kullanıcı için dosya doğrulaması yapmakta ve IP adrese dayalı erişimi sağlamaktadır.

  MLST ve MLSD desteği, ayrıntıyı sağlamak için hareket eden iki yeni FTP`dir. Altta bulunan işletim sistemine aldırmayarak dizin kayıtlarıNI standartlaştırmaktadır. MLST/MLSD, UNIX sistemlerde de dosyanın büyüklüğüne aldırmayarak ayrıntılı dosya bilgisi sağlamaktadır. Veri sıkıştırmasından geçerek daha hızlı dosya alma ve gönderme sağlamaktadır. Yazılım, çok sayıda dosya transferi yapan (50%ın üzerinde) veri sıkıştırmasını desteklemektedir.

  Homepage - http://www.serv-u.com/

  Size: 3.02 MB

  Download
  [​IMG]
  http://rapidshare.com/files/60488806...orate.rar.html
   

Bu Sayfayı Paylaş