Sertkaya İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sertkaya İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akçaabat Sertkaya İlköğretim Okulu - Sertkaya İlköğretim Okulu Hakkında - Sertkaya İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sertkaya İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sertkaya İlköğretim Okulu Resimleri  Sertkaya İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sertkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sertkaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sertkaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sertkaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / AKÇAABAT
  Adı: SERTKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: SERTKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
  Telefon Numarası: 4622612029

  Kurumun Misyonu :

  Okulumuzun misyonu; çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  Okulumuz; her öğrencinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını benimsemiştir.

  [​IMG]

  www.trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş