Sera Bactopur Direct(akvaryum ilacı)

'Akvaryum - Balık Dünyası' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sera Bactopur Direct(akvaryum ilacı) konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sera bactopur direct tatlı su ve deniz akvaryumlarında, şiddetli bakteriyel iç hastalıkların (örneğin, dropsy, kanamalı ülser v.b) tedavisi için güvenilir ve anında etkili tablet formda ilaç.

  Endikasyonlar:Süs balıklarının karınlarının şişkince olmasından, bakteriyel iç hastalıklardan rahatsız olduklarını anlayabilirsiniz.
  Bu durum ayrıca, çoğunlukla pullarının kabarık ve gözlerinin fırlak olması görünümü ile birlikte olur.
  Diğer belirtiler ise; sallantılı yüzme hareketleri göstermeleri, renklerinin koyulaşması, iştahlarının azalması ve en sonunda tamamen isteksiz bir durum almalarıdır.Hastalığı geç saptasanız bile, Sera bactopur direct kullanarak hastalıklı balıkları tedavi eder ve henüz hastalanmamış olan balıkları hastalıklara karşı koruyabilirsiniz.

  Önemli not: Sera bactopur direct akvaryumunuzdaki yararlı bakterilerinde yok olmasına neden olur. Bu nedenle tedaviden sonra akvaryum suyunuzu Sera aqutan ve Sera nitrivec kullanarak yeniden düzenleyiniz. Ayrıca Sera super karbon ile filtreleme yapmanızı da öneririz.
  Sera bactopur direct deniz akvaryumlarındaki basit hayvancıklar için uygun değildir.Bu nedenle, hastalıklı balıkları yalnızca yoğun banyoda tedavi ediniz.
  Sera bactopur direct kullanımı süresince başka firmaların ürünlerini kullanmayınız.
   

Bu Sayfayı Paylaş