Sensizim Üşüyorum

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 19 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sensizim Üşüyorum konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu sana yazdığım son satırlar...


  Bu dinlediğim son şarkı bizim üstümüze söylenmiş. Kilit vurdum kalbime, umutlarıma. Ne bundan böyle sevdaya dair bir şeyler beklenebilir yüreğimden ne de nefret edebilirim birinden. Ben hamal değilim ki; hep kahrını taşıyım ömrün. Alın artık üzerimden hayata dair ne varsa. Alın sevdaya dair acıları, paylaşın aranızda...


  Sen sanıyorsun ki, kolay geliyor gidişin bana.. Arkanı döndüğün ilk anda gözlerim gülecek mi yeniden sanıyorsun? Söylesene! Sen ne sanıyorsun aşkı, sevgiyi, söylesene! Kolay olan, kaçmaksa, yalansa, vazgeçişse; ben zor olanı seçiyorum ve Seni Hala Seviyorum.


  Sen öyle san, farzet ki her şey çok kolay... Gittiğini sandığın sen, giderken bende kalanlarını, yani seni, yani aşkı, yani bizi alamayacaksın benden.... Geri vermeyeceğim onları, benim onlar, bana ait.


  Biliyor musun, acı olan asla gidişin değil.. Belki bir gün sevmeyi öğrendiğin de yanında ben olmayacağım.. Bir sabah gözlerini yeni doğan güne açtığında başkası olacak yatağında.. Benim içinse sadece "sen" var olacaksın baktığım her yerde... Ve işte ilk defa o gün sebepsiz ağlayacağım, o gün yağan yağmur gizlemeyecek gözyaşlarımı. Kim bilir belki de aynadaki hayalin ilk kez asacak suratını bana ve o sabah sensiz ve üşümüş uyanacağım!


  Her şeyin bir bedeli var biliyorum ve bende bu bedeli ödüyorum. Ödediğim bedel sensizlik, yalnızlık, aşksızlık. Oysa yüreğim her şeye rağmen mutlu olmanı diliyor.


  Seni bulduğum yerden başlıyorum yürümeye.. Seni düşünüyor ve gecenin ayazında üşüyorum. Veda bile etmeden gidişin geliyor aklıma, sadece susuyorum.

  SENSİZİM ÜŞÜYORUM...


  ALınTIdıR.....
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sensizim Üşüyorum Forum Tarih
Sensizim... Üsüyorum Şiirler 23 Şubat 2009
Sensizim Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri 10 Temmuz 2010
Şimdi sensizim sende bensiz Resimli Şiirler 24 Şubat 2009
Bu Akşam Sensizim Hasret ve Özlem Yazıları 5 Eylül 2008
Ayaz Vuruyor Yüreğime,Üşüyorum (Resimli Şiir) Resimli Şiirler 24 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş