Selülit Sorununa Yeni Çözümler

'Diyet Beslenme' forumunda maviboncuk tarafından 29 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. maviboncuk

  maviboncuk Üye

  Selülit Sorununa Yeni Çözümler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Selülit Sorununa Yeni Çözümler

  Yaz geliyor! Kabanlardan, kalın kumaşlı giysilerden kurtuluyoruz. Tiril elbiseler, kısa şortlar bizi bekliyor. Peki ya selülitler? Onların da çözümü var. Yeni teknoloji kadınlar için çalışıyor.
  Selülit Sorununa Yeni Çözümler
  [​IMG]
  Güzellik merkezlerinde uygulanan ve ileri seviyedeki selülitler için çözüm getiren birbirinden farklı yöntemler bulunuyor. En sık tercih edilen ve başarılı sonuçlar veren selüliti yok etme metotları;
  Mezoterapi
  Selülit tedavisinde kullanılan en popüler yöntemlerden biri mezoterapidir. Çok ince uçlu iğnelerle selülitli bölgeye özel bir ilaç enjekte ediliyor. Böylece selülitler parçalanıyor ve bölgede incelme görülüyor. Özellikle hızlı kilo alıp vermelerden sonra oluşan sarkmalarda sıkılaşmayı da sağlıyor. Seanslar ortalama 15 dakika sürüyor. Başarılı sonuç için 8-10 uygulamak gerekiyor.
  Vacustyler Cihazı
  Vacustyler cihazı; negatif ve pozitif atmosfer basınçlarıyla selüliti yok etmeyi hedefliyor. Alçak basınç sırasında bacaklara kan ve oksijen pompalanıyor, yüksek basınç sırasında ise kirli kan ve toksinler, damar ve lenf yollarıyla dışarı atılıyor. Bölgedeki kan akışı hızlandığı için selülit tedavisinde gözle görülür başarı elde ediliyor. Ortalama 30 dakika süren seanslar uygulanan bölgenin yoğunluğuna göre değişiyor.
  Slim Up
  Slim up teknolojisinde elektrik akımı kullanılıyor. Metabolizma ve kan akışı hızlandırılıyor, derideki olası sarkmaların engellemesi sağlanıyor. Bu uygulama aynı zamanda kilo vermenizi de sağlıyor. Etkili sonuç almak için en az kez uygulanması gerekiyor.
  Starvac
  Starvac yönteminde uygulanan yöntem vakum. Vakum cihazıyla selülitli bölgede bulunan lenfler harekete geçiriliyor ve vücuttan dışarı atılması sağlanıyor. Böylece hem selülitlerde gözle görülür azalma gerçekleşiyor hem de bölgede incelme sağlanıyor. Seanslar ortalama 35 dakika sürüyor ve kesin sonuç almak için 10 seans uygulanması gerekiyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Selülit Sorununa Yeni Forum Tarih
Selülit Diyeti Nasıl Yapılır? Diyet Beslenme 24 Ekim 2012
Hamileler Selülit Kremi Kullanabilir Mi Gebelik ve Annelik 10 Haziran 2011
Selülitten Kurtulma Yolları Güzellik & Bakım 27 Nisan 2011
Selülitlerden Kurtulmanın Yolları Güzellik & Bakım 18 Aralık 2010
Selülitler İçin Evde Bakım Önerileri El Ayak ve Vücut Bakımı 21 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş