Sedef hastalarına yeni umut,Sedef hastaları

'Cilt Hastalıkları' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sedef hastalarına yeni umut,Sedef hastaları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sedef hastalarına yeni umut,Sedef hastaları,Sedef,Sedef hastalığı,Sedef Nasıl tedavi Edilir


  [​IMG]


  Birçok insanın hayatını çekilmez hale getiren sedef hastalığına karşı bitkilerden elde edilen "Dermo Clean" yeni bir umut oldu. İstanbul İlaç Kozmetik Turizm Sanayi Genel Müdürü Tolga Salman, hayatı çekilmez kılan ve sosyal aktiviteleri neredeyse imkansız hale getiren sedef hastaları için yeni bir umut olan "Dermo Clean" ile ilgili bilgi verdi. Tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen ürünün herhangi bir yan etkisi olmadığını ifade eden Salman, "Bugüne kadar kullanılan sedef ilaçları içerdikleri kortizon nedeniyle hastalarda değişik rahatsızlıklar ve sorunlar ortaya çıkarırken Dermo Clean'in herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır" dedi.

  Kullanımından 4 hafta sonra sedefli bölgelerin yok olduğunu söyleyen Salman, kendi ürünleri de dahil hiçbir ürünün sedef hastalığını tam olarak ortadan kaldırmadığına dikkat çekti. Ürününün farkının hastaya hiçbir yan etkisi bulunmaması olduğunu dile getiren Salman, "Kortizon etkisi olmadığı için hasta uzun süre sedeflerinden kurtulmuş oluyor. Bir daha çıksa da çok az çıkıyor. Bu ilaç kullanımıyla tekrar ortadan kalkıyor. Ürünümüz Sağlık Bakanlığı'ndan da izinlidir. Eczanelerde de satılmaktadır" diye
  konuştu.

  Dermo Clean'i kullanan hastalardan Sadi Tarhan ise ürünü doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığını söyleyerek, "Başlangıçta umudum yoktu. Ancak biz sedef hastaları çektiğimiz sıkıntılardan dolayı yılana bile sarılacak durumdayız. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra sonuç almaya başladım. Önceleri aynaya bakamıyordum, tıraş olamıyordum. Sedef hastalığından yüzümü bile göremiyordum. Ürünü kullandıktan sonra normal şekilde yaşamaya başladım. İlaçtan memnunum" şeklinde konuştu.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mayıs 2009

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sedef hastalarına yeni Forum Tarih
Sedef hastalarına müjde Genel Sağlık 4 Mart 2009
Sedef Hastalığına İyi Gelen Bitkiler Nelerdir? Şifalı Bitkiler 9 Ocak 2012
Sedef Bir Nefes Aşk 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 2 Eylül 2011
Sedef Hastalığına Bitkisel Tedavi Cilt Hastalıkları 30 Nisan 2011
Sedef Şahin Kimdir - Sedef Şahin Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 29 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş