Seda Sayan'a görgüsüz suçlaması

'Magazin Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 13 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Seda Sayan'a görgüsüz suçlaması konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Nurgül Yeşilçay, oğluna 400 bin TL'lik araba alan Seda Sayan'ı ağır bir dille eleştirdi. Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür, başka bir şey değil...
  [​IMG]

  Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Seda Sayan'ın 19 yaşındaki oğlu Oğulcan'a yaş günü hediyesi 400 bin TL'lik Audi marka araba hediye etmesinin görgüsüzlük olduğunu iddia etti.

  SEVGİ VE İLGİ ŞART

  Kadırgalı Seda Sayan'ı kızdıracak açıklamalarda bululan Yeşilçay şunları söyledi: "Çocuğu kontrol altında tutmalısın. Ne yazık ki parayı sonradan bulan kişiler, çocuklarına sonsuz para vererek kendini gereken ilgiyi yapmış sayıyor. Oysa çocuğun sevgiye ve ilgiye daha çok ihtiyacı var. 19 yaşındaki çocuğun altına Audi, Porsche marka araba verirsen çocuğun hedeflerini yok edersin. Oğulcan'a hayırlı olsun." İleride kendi oğluna en uygun ve ucuz araba alacağını belirten Yeşilçay şöyle devam etti:

  "Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür. Bu şekilde yetiştirilen çocuklar sonrasında başka tatminler peşinde koşuyor. Psikolojik olarak alt üst oluyorlar." Önümüzdeki üç yıllık projesinin hazır olduğunu açıklayan Yeşilçay, Jülia Roberts'a Oscar

  3 ÇOCUK YAPARIM AMA...

  Ünlü oyuncu, "Osman Nejat'tan sonra ikinci bir çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Başbakanımız üç çocuk istiyor ama nasıl büyüteceğimizi, nerede okutacağımızı açıklamıyor. Kapatın dershaneleri, üniversiteye giriş sınavsız olsun. Üç çocuk yapayım" dedi.
  kazandıran ve gerçek bir öyküyü anlatan 'Erin Brokovich' adlı filmden ilham alan yeni dizi projesinde yer alacağını belirterek, "Ağa dizileri yerine kent insanının sorunlarını anlatan bir dizide oynayacağım" diye konuştu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Seda Sayan'a görgüsüz Forum Tarih
Kösedağ savaşı sebepleri ve sonuçları kısaca Tarihi Bilgiler 7 Kasım 2015
Sedat Mert Kimdir Kısaca Biyografisi Dizileri Resimleri Sanatçı Tanıtımları 8 Şubat 2014
Seda Güven Kimdir, Seda Güven Biyografisi Kısaca Sanatçı Tanıtımları 22 Haziran 2013
Seda Akgül Dişilik mi Kişilik mi Kitabı Kitap, Resim ve Dergi 29 Ekim 2012
2013 Model Astra Sedan Fiyatı Motorlu Araçlar Dünyası 23 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş