Secure it Easy 2.0.1.6 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Secure it Easy 2.0.1.6 Download konusu Secure it Easy 2.0.1.6 Download

  Tanıtım:
  Üreticinin açıklaması : Hassas verileriniz, uç noktalarınızın güvenli olduğu oranda güvenlidir.

  Secure it Easy™ , bilgisayarların bitiş noktalarının güvenliğini sağlamakta kullanılan yardımcı bir programdır. Bu program sayesinde, çalışma ortamınızdaki USB portlarını ve diğer bitiş noktalarını kısıtlayabilirsiniz.

  Bildiğiniz gibi gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en büyük olaylıklardan biri de taşınabilir ortamlar sayesinde verilerin kolay taşınmasını sağlamaktır. Secure it Easy™ ’nin görevi, bu teknoloji kullanımını güvenli, kullanışlı ve eğlenceli hale getirmektir. Kısacası, bilgisayarınızı istenmeyen veri girişlerinden veya veri sızıntılarından etkili bir biçimde koruyabilirsiniz. Beyaz Liste tabanlı bu programda, istediğiniz donanıma yetki verip, o donanımın işlem yapmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz donanıma da yetki vermeyerek, o donanımı bilgisayar üzerinde etkisiz hale getirebilirsiniz.

  Secure it Easy™, iş yerinizde veya kendi bilgisayarınızda, USB portundan bağlanmış olan herhangi bir donanıma veri yüklenmesini veya USB portundan bağlanmış olan herhangi bir donanımdan bilgisayara veri aktarımını engelleyen bir güvenlik programıdır. Terminaller ve Dizüstü Bilgisayarlar İçin Uç Nokta Güvenliği Bilgisayarları USB Bellek, iPod, dahili Cd/Dvd-Rw, Disket Sürücü gibi taşınabilir depolama ve uç nokta aygıtları, kasıtlı veya kaza ile verinizi sızmaya, çalmaya, kaybetmeye, virüs ve kötü yazılım bulaştırmaya neden olabilecek diğer aygıtlardan gelebilecek tehditlerden korur. U3 sürücüsü gibi Cd-Rom otomatik çalışma özelliğine sahip USB sürücülerin erişebilirliğini engelleyip, tehdit unsurunu ortadan kaldırır.

  Taşınabilir Depolama Aygıtlarının Yönetimi:

  Bilgisayar yöneticisi, bilgisayara USB yoluyla takılan bütün donanımların yetkilendirilme gücüne sahiptir. Yetkilendirilen sürücü dışındaki herhangi bir donanım, bilgisayardan herhangi bir veri kopyalayamaz veya bilgisayara herhangi bir veri kopyalayamaz.

  Veri Akışını Kontrol Edin: File Tracing

  Kopyalanan verilerin kayıt altında tutulmasını sağlayabilirsiniz. Kısacası, File Tracing özelliği öncesinde yetkilendirilen tüm taşınabilir saklama aygıtlarına/aygıtlarından kopyalanan bütün verileri takip edebilirsiniz.

  Aygıt Aktivite Loglaması – Denetleme İzlemesi:

  Aygıtlar, bilgisayarlar ve kullanıcılar için gelecekteki bir denetim veya detaylı analiz için geçmiş bilgisi sağlayan tüm yönetimsel işlemlerle birlikte bütün istemciler ve bağlanan aygıtlar için bir aygıt aktivite log’u kaydedilir.

  Yönetici Kontrolü/ Yönetici Şifresi:

  Şifrelendirme sayesinde, yönetici atamasını güvenli şekilde sağlayabilirsiniz.

  Network Kapalı Mod’dayken bile tam güvenlik:

  Bilgisayarınız internete bağlı olmasa bile, bilgisayarınız USB portlarında tam koruma altındadır. İnternet bağlantısının kapalı olduğu zamanlarda bile, bilgisayara takılan yetkilendirilmemiş sürücü E-mail bildirimi,bilgisayar tekrar internete bağlandığında, yöneticiye e-mail olarak gönderilir.

  E-mail ile Bilgilendirme:

  Eğer herhangi bir yetkilendirilmemiş bir donanım, USB portundan bilgisayara bağlanırsa, Yöneticiye bilgilendirme e-mail’i gönderir.

  Grafiksel Analiz:

  Seçeceğiniz bir zaman aralığında, bilgisayar ve donanımlar arasında yapılan veri alışverişini, en çok giriş yapılan donanımı, en çok işlem yapılan dosyaları, vs, grafiksel biçimde görebilirsiniz.

  Önemli Not: Programın çalışması için .NET Framework 2.0'ın yüklenmesi gerekiyor.

  Sürüm : 2.0.1.6

  Boyut : 5.45 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 Gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : Cososys
  [​IMG]

  Secure it Easy 2.0.1.6
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Secure Easy Download Forum Tarih
SecureSafe Pro Kimlik Hırsızlığına Karşı Çözüm Sunan Program Güvenlik Programları 9 Kasım 2010
F-Secure Internet Security 2011 Tam Sistem Koruma Programı Güvenlik Programları 15 Eylül 2010
Cep İçin F-Secure Anti-Theft Antivirüs Programı Antivirüs Programları 26 Ağustos 2010
Phone Secure 1.42 Software Antivirüs Programları 20 Kasım 2009
SecureSafe Pro 2.73 Indir Güvenlik Programları 18 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş