Secih Başaran Kimdir?-Secih Başaran Hayatı-Secih Başaran Biyografisi-Hakkında

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Secih Başaran Kimdir?-Secih Başaran Hayatı-Secih Başaran Biyografisi-Hakkında konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Secih Başaran 1969 YILINDA SİİRT’TE DOĞDUM.

  Evli ve iki çocuk babasıyım. Öğrenimimi sırasıyla Sakıp Beygo İlkokulu, İskenderpaşa İlkokulu, Neslişah Ortaokulu ve Fatih Ticaret Lisesi’nde okuyarak tamamladım. Lise son sınıfta yuriçi ve yurtdışı faaliyetleri olan ülkemizin saygın bir grubunda çalışma hayatına atıldım. 20 senedir bu grubun çeşitli kademelerinde görev yaptım. Halen bu grubun bünyesindeki bir işletmenin yöneticiliğini yapmaktayım.

  Partiler bu güne kadar oy toplamak için ağırlıklı olarak belli bir kitleye odaklanmakta, Sağcı-solcu, laik-antilaik ve değişik etnik grupların edebiyatını yapıp toplumu bölmekten başka bir şey yapmıyorlar. Proje üreterek siyaset yapmak yerine, bugüne kadar olumlu bir neticesi alınmamış bir yolu tercih ediyorlar.

  Bütün bunlara rağmen gönlünüzde oy vereceğiniz adres belliyse ülkemiz adına hayırlı olsun ama kararsızsanız oyunuza talibim. Bu diğer adaylardan çekinmemden değil, sizin fikir ve düşüncelerinize olan saygımdandır. Çünkü bizim insanımız genelde takım tutar gibi parti tutma düşüncesindedir, bu sebepten dolayı bağımsız aday olmaya karar verdim.

  Bağımsız aday olarak karşınıza çıkmamın sebebi, yukarıda belirttiğim hususlar ve partilerde aday belirleme kriterlerinin tamamıyle maddi güç, ahbap dost ilişkisine bağlı oluşundandır. Parti vitrininde yer alacak kadar tanınmıyorsanız veya maddi gücünüz üst düzeyde propaganda harcaması yapmaya müsait değilse listeye girmeniz çok güçtür. Bende ihtimali zayıf olsa da olabilecek bir işe kalkışmayı, olmayacak bir işe tercih ederim. Ben siyasetçi değilim, fakat çok çalışmayı seven biri olarak karşınıza çıkıyorum.

  Siz seçmenlere yapamayacağım hiçbir sözü vermek istemem, yapacağım tek şey çok çalışıp, yapabileceğim işlerin mutluluğunu sizinle paylaşmak olacaktır.

  Alıntı
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Secih Başaran Kimdir Forum Tarih
Ahmet Başaran'ın Çanakkale Anıları Tarihi Bilgiler 23 Aralık 2011
Bela Kitabı - Suzan Nur Başaran Kitap, Resim ve Dergi 16 Şubat 2011
Başaran İlköğretim Okulu Bilgileri Kuyucak Aydın Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 15 Şubat 2011
Refik Başaran Kimdir - Refik Başaran Biyografisi, Hayatı Biyografi & Otobiyografi 8 Ocak 2011
Şehit Astsubay Ümit Başaran İlköğretim Okulu Buca İzmir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 2 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş