Sebze Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sebze Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sebze

  Mevsiminde ve taze olarak görülen ve yenen sebzeler rızka mevsim dışında görülmeleri üzüntü ve kedere; Kötü kokulu sebzelerden yemek gizli olan şeylerin açığa çıkmasına yahut ev halkının o kimseye olan buğzuna Tere nane vs. gibi sebzeleri görmek üzünntü ve kedere Sebze ekili yeri görmek üzüntülü birtakım erkeklere Sebzelikten sebze toplamak hanımın akrabaları cihetinden gelecek üzüntüye Deste deste sebze kişiyi şerden koruyan uyarıcıya; Kuru sebze kendisiyle malların ıslan edildiği şeylere delalet eder.
  Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar çok hayırlıdır. Rahat ve hareketli bir hayat sürmeyi müjdeler. Domates uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.
  Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar çok güzeldir. Rahat ve huzurlu bir hayatı haber verir. Domates uzaktan güzel haberler alınacağına yorumlanır.
  İyi renkli taze sebze mal mülk para zenginlik kısmettir.
  Rüyada sebze görmek genellikle ömür uzunluguna ümide yasamaya ve mutluluga yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sebze görmek üzüntü ve kederdir. Sebze tarlasi enistesi olan erkeklere isarettir. Bir kimse rüyada kendisinl bostandan bir deste sebze topladigini görse serden kaçinmasi lazimdir. Kuru bakla kendisiyle diger mallarin islah edilecegi bir maldir. Bazi tabirciler baklanin hepsi güzel bazilan da çirkindir demislerdir. Yine bazi tabirciler sebzelerin hepsi ticarete erkeklere hüzün ve kedere çocuk ve mala isarettir. Rüyada pismis sebze yedigini görse her seyden hayir ve menfaata. ferah ve sürura rütbeye ve serefe nail ve her seyde ticaret ve faide görür.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sebze Rüya Tabiri Forum Tarih
Sebzeli yer Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Sebze Ve Meyve Bahçesi Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Gripten Koruyan Meyve Sebzeler Hangilerdir? Genel Sağlık 18 Aralık 2010
İlkbahar meyveleri ve sebzeleri nelerdir Doğa ve Bitkiler 29 Nisan 2014
Sebzelerin Yararları Faydaları Nelerdir Şifalı Bitkiler 16 Temmuz 2013

Bu Sayfayı Paylaş