SearchMyFiles daha üstün nitelikli arama aracı

'S-T' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  SearchMyFiles daha üstün nitelikli arama aracı konusu SearchMyFiles 1.51

  Boyut : 59 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma : Nir Sofer

  [​IMG]

  Tanıtım:
  SearchMyFiles, adından anlaşılacağı üzere bir dosya arama yazılımıdır. Windows'un standart dosya ve klasör arama aracına alternatif olarak geliştirilmiştir. Üstelik Windows'un arama aracına oranla çok daha üstün nitelikli bir yazılımdır. Tamamen ücretsiz sunulmaktadır ve Türkçe dil eklentisi de mevcuttur.

  SearchMyFiles yazılımı sabit diskinizdeki dosyalarınızı adına, boyutuna, dosya özelliğine, oluşturulma tarihine ve daha birçok niteliğe göre arayabilmektedir. Yazılım seçtiğiniz bir dizindeki klasörler ve alt klasörlerde oldukça hızlı biçimde arama işlemi yapabilmektedir. Gizli ve şifrelenmiş dosyaları da arayabilen yazılım istediğiniz boyut aralıklarında sınıflama yaparak dosya bulma imkanı da sunmaktadır.

  Windows gezgininde sağ tıklama alanına da eklenebilen yazılımla isterseniz dosya uzantılarına göre de arama yapabilirsiniz. Çok küçük boyutlu bu yazılım Ava Find adlı dosya arama yazılımına da ücretsiz ve Türkçe bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkçe dil yamasını buradan innDirebilirsiniz.


  SearchMyFiles 1.51
   

Bu Sayfayı Paylaş