ScreenVirtuoso Pro 3.4.0.2381 Download

'S-T' forumunda NeslisH tarafından 13 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  ScreenVirtuoso Pro 3.4.0.2381 Download konusu ScreenVirtuoso Pro 3.4.0.2381

  Tanıtım:
  ScreenVirtuoso, adından da anlaşılacağı gibi küçücük boyutuna rağmen tam bir virtüöz. Eğer eğitici görsel web siteleri ya da görsel anlatımlı VCD ve DVD'ler hazırlıyorsanız, bir şeyin nasıl yapılacağı ya da bir programın nasıl kullanacağını göstermek için, ekran görüntünüzü yakalayan ve bu görüntülerden video ve flash animasyon hazırlamaya yarayan programlara ihtiyaç duyarsınız. Çoğu zaman istediğiniz sonuca ulaşmak için birden çok program ve ayarla cebelleşir durursunuz.

  İşte ScreenVirtuoso tam bu aşamada devreye giriyor. Ekranımızım tamamını ya da bizim seçtiğimiz bir alanı "start" talimatımızla izlemeye başlayan ScreenVirtuoso elde ettiği veriyi AVI, MPEG 1/2, VCD, SVCD, DVD, FLV/SWF, WMV olarak çok hızlı bir şekilde kaydedebiliyor.

  Program çok etkili ayarları hiç kafa karıştırmadan kolayca yapmanıza imkan tanıyor. Saniyede kaç frame kaydedileceği, video kayıt sırasında codec kullanıp kullanılmayacağı gibi ayarları birkaç tıklamayla halletmek mümkün.

  ScreenVirtuoso Pro seçtiğiniz alandaki sesi de istediğiniz bit ayarında kaydedebiliyor. Ses kaydını videoya ekleyebileceği gibi dilerseniz sadece sesi de kaydedebiliyorsunuz.

  ScreenVirtuoso Pro elde ettiğiniz görüntülere parlaklık, bulanıklık, gölge gibi efektler de verebiliyor.

  Dilerseniz direkt swf olarak kayıt yapabileceğiniz gibi video olarak yaptığınız kayıtları da anında swf biçimine dönüştürebilirsiniz. Bu dönüşümü çok hızlı yaparken, kaliteden ödün vermeden swf dosyasının boyutunu inanılmaz oranda küçük tutabiliyor.

  ScreenVirtuoso Pro tüm kayıt ve dönüşüm işlemlerini, son derece stabil, hızlı ve kaliteli olarak yapıyor. Küçücük Kilobyte'lı dosyaların görüntü kaliteleri son derece tatminkar.

  ScreenVirtuoso Pro, sadece internet ortamında izleyebildiğimiz, downloada izin vermeyen streaming videoları kayıt etmek için de bire bir.

  Yapmanız gereken tek şey programın seçim çerçevesini web sayfasındaki görüntünün üstüne getirmek ve record demek :)

  ScreenVirtuoso Pro'yu kullanmak son derece kolay ve keyifli. İndireceğiniz bu sürüm shareware olduğu için 30 gün kullanım süreli, bazı fonksiyonları kısıtlıyor ve oluşturduğunuz dosyalara "demo version" etiketi vuruyor.
  Memnun kalırsanız 39 dolar ödeyip tam sürümünü satın alabilirsiniz.

  Sürüm : Pro 3.4.0.2381

  Boyut : 4.43 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Fox Magic Software

  [​IMG]

  ScreenVirtuoso Pro 3.4.0.2381
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ScreenVirtuoso 2381 Download Forum Tarih
ScreenVirtuoso 4.0.0.2721 İndir S-T 9 Temmuz 2009
ScreenVirtuoso Pro 3.1.3.2202 Download S-T 13 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş