Sayca İlköğretim Okulu Merkez Giresun

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sayca İlköğretim Okulu Merkez Giresun konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sayca İlköğretim Okulu Hakkında - Sayca İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sayca İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sayca İlköğretim Okulu Resimleri

  [​IMG]

  Sayca İlköğretim Okulu Giresun Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sayca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sayca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sayca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sayca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: GİRESUN / MERKEZ
  Adı: SAYCA İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Sayca llköğretim Okulu Giresun


  Telefon Numarası: 4542832253
  Faks Numarası: 4542832253
  Okulumuz 1969 yılında "Sayca Orta Okulu" olarak, çevreden kiralanan, dükkanlardan bozma sınıflarda ilk olarak eğitim-öğretime başlamıştır.


  1987 yılında; Telat HAKYEMEZ, Hasan EREN, Murat EREN, Ali EKER, Cevat ÜMİT, Celal EREN, İdris YAĞMUR, Sadullah EREN, Şenel SARI, Murat YAYLA, Ahmet ÖZTÜRK, Ahmet GÜLER, Hüseyin DURAN önderliğinde kurulan "Sayca Orta Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği" tarafından Su Basmanı Seviyesine kadar temeli atılmıştır ve kalan kısmı Devlet tarafından yaptırılmıştır.


  1996 yılında Sayca, Çukurköy, Akköy, Uzgara, Hisargeriş, Burhaniye, Lapa, Sıvacı köylerindeki okulların kapatılmasıyla bu bölgelerin Taşıma Merkezi Okulu olmuştur.


  1997 yılında İlköğretimin 8 yıla çıkarılmasıyla "Sayca İlköğretim Okulu" adını almıştır.Kurucu Müdürü o tarihten beri halen müdürlük görevini sürdüren Zafer IŞIK'tır.2009-2010 Eğitim Öğretim yılında 1 Müdür,1 Müdür Yardımcısı,19 Öğretmen,1 Yardımcı Hizmetli,2 Geçiçi hizmetli,90 kız 83 erkek 173 öğrencisi ile Eğitim Öğretime devam etmektedir.Okul bünyesinde bu mevcut dahilinde kayıtlı 26 öğrencisi ile faaliyet gösteren bir de Okul Öncesi Sınıfı bulunmaktadır.  [​IMG]

  Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

  Kaynak : http://giresun.meb.gov.tr/
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sayca İlköğretim Okulu Forum Tarih
Sayca İlköğretim Okulu İmamoğlu Adana Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 19 Temmuz 2010
Sayca Köyü İmamoğlu Adana Adana Tanıtımı 27 Mart 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013
Açık İlköğretim I. Dönem Sınav Tarihi 2012-2013 Açık Öğretim AÖF 15 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş