Sarkan ciltlere öneriler

'Güzellik & Bakım' forumunda Dine tarafından 12 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Sarkan ciltlere öneriler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sarkan ciltlere öneriler


  Jemma Kidd Make Up School Firming Silk-Long-Last Colour likit göz farı, sarkık göz kapaklarını anında sıkılaştırıyor. Uzun vadede ise, formülün içindeki yosun özleri kolajen üretimini artırarak, cildin elastikiyetinin artmasını sağlamakta. Farın ışıltılı dokusu ışığı yansıttığı için göz çevresindeki kırışıklıkların görünümü de hafifliyor.

  Sıkılaştırma etkisi

  Hem iyi hem de kötü haberlerimiz var. Sarkmış deriyi hiçbir krem toparlayamaz. Ama ihtiyacınız olduğunda geçici olarak cildi germe etkisine sahip ürünler mevcut. Bu ürünler sadece birkaç dakika içinde -krem kurur kurumaz- cildin sıkılaşmasını sağlar. Strivectin Instant Facial Sculpting kremi deneyiniz.

  Yüz germe

  Yüze mikro akım vererek çalışan NuFace gibi aletler, yüz kaslarını geçici olarak sıkılaştırabilir - bu da yüzde germe etkisi yaratır. Yüz kaslarını forma sokmak için tasarlanmış bu aletler kasları sıkıştırarak değil, şişirerek çalıştırır.

  Thermage

  Radyo frekansı ile çalışan bu tedaviden sonra cildinizdeki sıkılaşmayı hemen görebilirsiniz. İşlemden bir süre sonra da tedavinin faydalarını gözlemlemeye devam edebilirsiniz çünkü Thermage sadece kolajen lifinin sıkılaşmasına değil, yapısının değişmesine de neden olur.

  Mini-lift

  Eğer cildinize iyi bakmadıysanız ve belirgin bir sarkma varsa, çözüm mini-lift olabilir. Bu estetik operasyonda sadece kulak arkasından minik bir kesi yapılır.
   

Bu Sayfayı Paylaş