Sarıtaş İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sarıtaş İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Akçaabat Sarıtaş İlköğretim Okulu - Sarıtaş İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıtaş İlköğretim Okulu Tanıtımı - Sarıtaş İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Sarıtaş İlköğretim Okulu Resimleri


  Sarıtaş İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıtaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıtaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıtaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarıtaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / AKÇAABAT
  Adı: SARITAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Sarıtaş Mah.
  Telefon Numarası: 4622283694


  Kurumun Misyonu :

  Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusundaAtatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak çağdaşlığın,teknolojinin,toplumsal yardımlaşmanın,milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak,toplumun gelişmesine katkıda bulunabilen yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirmektir.


  Kurumun Vizyonu:

  Ülkemiz için başarma azmi,geleceği şekillendirme sorumluluğu ile,çağdaş yaklaşımlarla mükemmele ulaşmak için,kendine ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek.

  [​IMG]

  trabzon.meb.gov.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş