Sarık Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sarık Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sarık

  Başta görülen sarık evin hanımına şöhret kuvvet ve rütbesine Sarığın altın olduğunu yahut altından olduğunu görmek yukarıdaki şeylerden birini yitirmeye Sarığın dürülmesi baştan alınması veya kaçırılması görevli kimsenin görevden alınmasına diğerlleri için şöhretin elinden gitmesina yahut boşanmaya Başına sarık konmayı yüksek bir memuriyete Çift sarık ziyade şöhret ve güce Sarı sarık hastalığa siyah sarık ululuğa Büyük bir zatın yahut üst seviyedeki bir yöneticinin güzel bir sarığı olduğunugörmek ondan iyi muameye görmeye kendi başında güzel bir sarık görmesi insanlara iyi muamele etmeye; Sarak bazen yolculuğa delalet eder.
  Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacağına onların bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanacağınıza işaret eder.
  Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacağına onların bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanacağınıza işaret eder.
  Rüyada başta sarık bilgi ve bilimdir.
  Rüyada sarikli bir kimseyi veya kendinizin basiniza bir sarik sardiginizi görmek memursaniz rütbe ve maasinizin artacagina tüccar iseniz kazancinizin çogalacagina ögrenci iseniz notlarinizin iyi olacagina ev hanimi iseniz esinizle çok mutlu olacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada basta görülen sank kisinin taç söhret kuvvet rütbe ve hanimina isarettir. Vali olan bir kimse rüyada sanginin dürülü olarak boynuna indigini görse vazifesinden alinir. Sanginin basindan alinmasi veya kaçirilmasina tabiri de böyledir. Rüya sahibi vali degilse o kimse hanimim bosar veya söhreti dinden gider. Basma altin sank sardigini gören kimsenin rütbe söhret mal veya hanimi dinden gider. Bir kimse basma bir valinin sarik sardigini görse o vali bir memleketin hükümet islerini o kimseye birakir. Veya Allah'tan korkan bir kadinla evlenir. Rüyada basma peygamberlerden birinin veya hayatta olan bir velinin sarik sardigini yahut ölmüs bir hükümdarin kendisine bir sank verdigini gören kimse bir vilayete vali tayin edilir. Rüyada görülen sank basan ve üstünlüktür. Bir kimse basma sank sardigini görse o kimsenin reislik ve sanat yönüyle kadri yücelir. Rüyada basa sanlan sank ipekten olursa dinen bozuk olmakla beraber bir rütbeye ve haram mala isarettir. Yün ve pamuktan olan sarik memuriyete ve güzel amel yapmaya isarettir. Rüyada sanginin üzerine bir daha sarik sardigini gören kimsenin söhreti artar ve mevkiinde kalir. Rüyada basma sank sardigini gören kimse yolculuga çikar. San sank basta olan hastaliktir. Siyah sank büyüklüktür.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sarık Rüya Tabiri Forum Tarih
Sarıkamış Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Kars Kars Tanıtımı 16 Aralık 2012
Yozgat Sarıkaya Halk Eğitim Merkezi Hakkında Bilgi Yozgat Tanıtımı 14 Aralık 2012
Sarıkuşak Yeni Yerleşim İlköğretim Okulu Bilgileri Karlıova Bingöl Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 25 Temmuz 2012
Şarık İsminin Anlamı Nedir? İsimler Sözlüğü 6 Temmuz 2012
Sarıköy Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Gönen Balıkesir Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 17 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş