Sarıgül İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Sarıgül İlköğretim Okulu Doğubeyazıt Ağrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sarıgül İlköğretim Okulu Hakkında - Sarıgül İlköğretim Okulu Tanıtım - Sarıgül İlköğretim Okulu Resimleri - Sarıgül İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri  Sarıgül İlköğretim Okulu

  Ağrı / Doğubayazıt /Sarıgül İlköğretim Okulu Resmi Sitesine Hoşgeldiniz.Okulumuz daha 2 yıl önce köy okuluyken Sarıdana köyü sınırları içindeydi. Daha sonra Sarıdana Köyü Doğubayazıt a mahalle olarak bağlandı.

  Geçen seneye kadar birleştirilmiş sınıf olarak eğitim—öğretimine devam ediyordu.CYD Derneğinin aracılığıyla Hayırsever bir aile tarafından tadilattan geçirilen okulumuz 5 dersliğe çıkarılmıştır.

  2008-2009 eğitim öğretim yılına 5 derslik le başlayan okulumuzda daha sonra anasınıfı şubesi açıldı. Mahallemizden merkez Okulllara giden 6-7-8. sınıfların mağduriyetleri göz önüne alınarak okulumuz 2008-2009 öğretim yılının 2. döneminde 8 yıllık bir ilköğretim okulu olarak eğitim-öğretimine devam etti.

  Şu an 5 sınıf öğretmeni , 1 sosyal bilgiler , 1 fen ve teknoloji , 1 matemetik , 1 İngilizce öğretmeni kadrosu açık olan okulumuz eğtim öğretimine devam etmektedir.


  Sarıgül İlköğretim Okulu Ağrı Doğubeyazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıgül İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıgül İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıgül İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sarıgül İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AĞRI / DOĞUBEYAZIT

  Adı: SARIGÜL İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Sarıdana Köyü

  Telefon Numarası: 4723140414

  Web Adresi :www.sarigul.meb.k12.tr


  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sarıgül İlköğretim Okulu Forum Tarih
Sarıgül CHP'ye katılmıyor, ekibi şaşkın! Yurt İçi Haberler 25 Haziran 2010
Sarıgül Köyü Pülümür Tunceli Tunceli Tanıtımı 25 Mart 2010
Sarıgül Köyü Merkez Elazığ Elazığ Tanıtımı 14 Mart 2010
İlköğretim Haftası Yazı İlköğretim Haftası İle İlgili Yazı Eğitim Bilgileri 16 Eylül 2013
İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Şiirler 16 Eylül 2013

Bu Sayfayı Paylaş