Sanki hiçbir kelime yakışmıyor adının yanına..

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Dine tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Sanki hiçbir kelime yakışmıyor adının yanına.. konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Gözlerin gözlerime değdiğinden beri eskisi gibi değil hiçbir şey. Daha önce hiç görmediğim renkleri gördüm orda. Öyle çocuk[​IMG] öyle masum[​IMG] öyle içten...Senin gözlerinle bakmaya başladım belki de hayata.

  İnanmadığım şeyler vardı ya da inanmak istemediğim...Sevdim daha önce de evet..Canım yandı[​IMG] canlarını yaktım...Ama hiçbir zaman "her şey" olmadılar. Hep anlatabildim onları[​IMG] kelimelere sığdırabildim hissettiklerimi..Ama şimdi öznesi olduğun cümleleri tamamlamak öyle zor ki... Sanki hiçbir kelime yakışmıyor adının yanına..Sadece adın! Sadece sen!

  Kelimelerle oynamayı bu kadar seven ben şimdi kalemime yenik düşüyorum... Sana yenik düşüyorum.. Buna inanmazdım işte bir zamanlar. Duygularımı kalemimle bile anlatamayacağıma..Bir uçurumun kenarındayım sanki. Karşımda sen...Dönüp arkanı gitsen ayağım kayacak kendiliğinden.. Yanıma gelsen belki de o uçurumdan daha derin bir girdaba giricem..Hayatımın bu kadar dışındayken seni böyle yaşıyorsam içinde olduğunda olacaklardan korkuyorum.Kendimden korkuyorum...

  Her yerdesin..Baktığım[​IMG] gördüğüm[​IMG] duyduğum[​IMG] okuduğum her şeyin içinde... Olmasan da kokun hep üstümde.. Öyle yer etmiş tenimde... Issız zamanları yaşıyorum yanındayken..Sanki kimse yokmuş gibi koskocaman bir boşluk..Yalnız sen ve ben ve hiçbir zaman doyamayacağım sesin[​IMG] kokun[​IMG] gözlerin..

  .Diğerlerinden farklısın işte. Çünkü sensiz de sevebiliyorum seni...Önce seni sevmeyi sevdim çünkü ben...Sonra senin içinde olduğun her şeyi...

  alıntıdır*
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sanki hiçbir kelime Forum Tarih
23 Nisan,Sanki her tarafta var bir düğün okul şarkısı Çocuk Şarkıları & Videolar 27 Ocak 2010
Sarp Apak - Ne oLurdu Sanki Yerli şarkı sözleri 17 Aralık 2009
Sanki Geceler İmzalanmış Yüreğime Şiirler 3 Aralık 2009
Herkes Sana Benziyor Sanki Resimli Şiirler 12 Haziran 2009
Masal diyarı gibi sanki bulutların üzerinki kayıp şehri andırıyor Doğa Manzara Resimleri 20 Mart 2009

Bu Sayfayı Paylaş