Sandalye Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sandalye Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sandalye

  Rüyasında sandalye satın alan veya rahat bir sandalyede oturan mesleğinde başarı elde edeceğine; evlenmemiş bir kadın için mevki sahibi birisiyle evleneceğine; çalışan bir kadınsa bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.
  Rüyada sandalye satın alan veya sandalyede oturan işinde ilerlerbaşarılı olur demektir. Bekar bir kadın için makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Çalışan kadın için bu günkü durumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz yakında bu kimsenin ölüm haberini alacaksınız demektir.
  Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz.
  Temiz ve sağlam olması koşuluyla yeni iş evlilik ve kısmettir.
  Rüyada bir sandalye üzerinde oturdugunu görmek hayirdir. Yeni bir sandalye satin aldigini gören yeni bir hizmetçi alir. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; bir sandalyede oturdugunu gören halk arasinda sevilir ve onlara iyi hizmetlerde bulunur. Süslü ve yüksek bir sandalyede oturdugunu gören büyük bir makarna geçer ve halk tarafindan sevilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sandalye görmek makam ve rütbeye isarettir. Rüyada sandalye görmek memuriyet mansip ve makarna isarettir.
  Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.
  Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sandalye Rüya Tabiri Forum Tarih
Sallanan Sandalye Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Desenli Masa ve Sandalye Modelleri Dekorasyon 6 Ağustos 2012
Bahçe Masa Sandalye modelleri Dekorasyon 4 Haziran 2011
Sandalyede namaz nasıl kılınır (resimli anlatım) Dinimizin Direği Namaz 16 Mayıs 2011
Narnia günlükleri gümüş sandalye kitabı özeti Kitap Özetleri & E-Kitaplar 17 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş