Sandal Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sandal Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sandal


  Genç bir erkeğin rüyasında kendisini sandalda görmesi samimi bir arkadaş sandığı biri tarafından aldatılacağına ve zor bir durumda kalacağına; daha büyük bir yaşta ise para kaybı yüzünden daha basit bir hayat yaşamaya mecbur olacak demektir. Genç bir kadın için yeni ve samimi bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için kötü bir eve taşınacağına işarettir.
  Rüyada genç bir erkeğin kendini sandalda görmesi dostu sandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok zor durumda kalacağına yorumlanır. Sandalla gezinmek istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir. İleri yaşta birisi için bu rüya büyük para kaybı nedeniyle daha basit bir yaşama mecbur olacak anlamındadır. Genç bir kadın için yeni ve güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır.
  Eğer sakin suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek hedeflerinize ulaşacaksınız dalgalı suda geziniyorsanız hayatınızda olumsuz gelişmeler olacak.
  Rüyada bir deniz kenarinda sandalla gezinti yapmakta olugunuzu görmek kisa bir yolculuk yapacaginizi gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sandal görmek üzüntü keder sikinti hastalik darlik veya kitlik içinde bulunan kimse için kurtulustur.
  Sandalla gezinmek istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.
  Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikte bir gün geçireceğinize sandalla gezmek; aile ortamında bir huzursuzluk yaşanacağına sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini iyice düşünmeden cevap vermemeniz gerektiğine bir kazaya uğramamak için dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sandal Rüya Tabiri Forum Tarih
Sandalye Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Sandalet Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Sandal Ağacı Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Sallanan Sandalye Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Desenli Masa ve Sandalye Modelleri Dekorasyon 6 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş