Sanalika Oyunu Giriş

'Diğer Oyunlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 28 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sanalika Oyunu Giriş konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sanalika Giriş İçin DNS Ayarları
  [​IMG]
  Sanalika Giriş Yap
  Kapatılan Sanalika.com ve Sanalika net.Sitelerine Giriş

  İlk önce Ağ Bağlantılarımı açın buradan sol menüdeki (Ağ görevleri) Ağ bağlantılarını görüntüleye tıklayın. Karşınıza bilgisayarınızda kurulu ağların listesi çıkacaktır.

  [​IMG]

  Bu ekranda kullandığınız ağı sağ tıklayıp özellikler ekranını açın.(Kablosuz kullananlar kablosuz ağ bağlantısını,ethernet kablosuyla bağlananlar Yerel ağ bağlantısını tıklasın)

  [​IMG]

  Karşınıza çıkan bu ekrandan resimde olduğu gibi İnternet iletişim kuralları (TCP/IP) protokolünü seçip özellikler butonuna tıklayın. Şimdi karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran gelecek.

  [​IMG]

  Sizin ekranınızda gelen ayarlarda DNS sunucusu adresini otomatik al seçili olmalı. Yapmanız gereken şey Aşağıdaki DNS sunucusu adreslerini kullan seçeneğini seçip DNS adresleri olarakda 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 veya 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yazmanız. Yani bir üstteki resimde gözüken ayarların aynısını yaparsanız amacımıza ulaşmış olacağız.

  Bu ayaları yaptıktan sonra “Tamam” tıklayarak ekranları kapatıyoruz. Şu andan itibaren yasaklı bütün sitelere erişebilir hale gelmemiz lazım. Eğer ayarları doğru yaptığınız halde hala sitelere erişemiyorsanız.bilgisayarınızı ve modeminizi yeniden başlatmayı deneyin.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sanalika Oyunu Giriş Forum Tarih
Sanalika Oyunu Erkek Saç Modelleri Diğer Oyunlar 12 Ocak 2011
Sanalika Oyunu Top Alma Hilesi Diğer Oyunlar 12 Ocak 2011
Sanalika Oyunu Titanic Gemisi Diğer Oyunlar 12 Ocak 2011
Sanalika Oyunu Ters Oturma Hilesi Diğer Oyunlar 12 Ocak 2011
Sanalika Oyunu Süre Çoğaltma Hilesi Diğer Oyunlar 11 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş