Sanal Sınıfta Ücretsiz Ders

'İnternet ve Network' forumunda Mavi_Sema tarafından 17 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sanal Sınıfta Ücretsiz Ders konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Van'da öğretmenlik yapan bir kişi sanal sınıfta öğrencilerine ücretsiz ders veriyor.

  Erciş Cumhuriyet İlköğretim Okulu Matematik Öğretmeni Onur Uluturhan yaptığı açıklamada, boş zamanlarını değerlendirmek için bir bilgisayar satın aldığını söyledi.
  Uluturhan, daha sonra aldığı ekipmanla bilgisayarını güçlendirerek öğrencilerine yararlı olabilmek için sanal sınıf oluşturmaya karar verdiğini anlattı. Kararını öğrencileriyle paylaştığını ifade eden Uluturhan, “Bilgisayarı olan öğrencilerime birer tane de mikrofon almaları gerektiğini söyledim. Öğrencilerime internet üzerinden hem yazılı hem de anlatımlı olarak dersler vermeye başladım. Geçen yıl öğrencilerimin çoğunu Seviye Belirleme Sınavı'na (SBS) bu yolla hazırladım” dedi.
  Matematik dersi konusunda sıkıntı yaşayan veya soru sormak isteyen her öğrencinin “www.uluturhan.com” adresi üzerinde kendisine ulaşabileceğini anlatan Uluturhan, “Bu hizmet karşılığında herhangi bir ücret talep etmem söz konusu değil. Bunu zaten boş vakitlerimde yapıyorum. Matematik ders kitaplarındaki problemleri karşılıklı olarak çözüyoruz. Bu çalışmadan dolayı geçen yıl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından taktirle ödüllendirildim. Sanal sınıf çalışmam devam edecek. İsteyen her öğrenci rahatlıkla bana ulaşabilir ve ulaşan her öğrenciye de yardımcı olmaya devam edeceğim” diye konuştu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sanal Sınıfta Ücretsiz Forum Tarih
Sanal dünya'nın öğeleri nedir? Konu Dışı Başlıklar 23 Ocak 2013
Sanal Yerdeğiştirme Konu Dışı Başlıklar 12 Kasım 2011
Hasanali Yıldırım Kimdir - Hasanali Yıldırım Biyografisi Biyografi & Otobiyografi 9 Temmuz 2011
Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi Diğer Oyunlar 13 Mayıs 2011
Sanalika Ayda Yürüme Hilesi Diğer Oyunlar 13 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş