Samsung'dan çok şık Diva 2010 koleksiyonu

'Samsung' forumunda Dine tarafından 25 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Samsung'dan çok şık Diva 2010 koleksiyonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung 2010 Diva serisini tanıttı

  Samsung çok farklı ve göz alıcı bir tasarıma sahip Samsung Diva 2010 Koleksiyonu'nu tanıttı...

  [​IMG]


  Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, çarpıcı güzelliğiyle tüm kadınları hayran bırakacak Samsung Diva 2010 Koleksiyonu'nun ilk iki modeli olan Diva (S7070) ve Diva folder (S5150)'yi pazara sunduğunu açıkladı. 2010 yılı ile başlayarak, Samsung, kadın kullanıcıların bir cep telefonundan bekledikleri özellikleri karşılamak için her sene Diva Koleksiyonu'nın yeni modellerini pazara sunmayı planlıyor.

  Diva ve Diva folder modelleri özellikle moda ve trendle içiçe yaşayan kadınlara yönelik olarak tasarlandı. Hem içi hem de dışı zarif bir tasarıma sahip olan bu iki yeni çekici model, kabartmalı kapitone arka kapakları ile haute couture bir görünüm ve doku sunuyor.

  Diva ve Diva folder özellikle kadın cep telefonu kullanıcılarına yönelik bir dizi özellik içeriyor. Bu özellikler arasında "Lomo Efekti" ve" çekilen portre fotoğrafların kusursuz görünmesi için son rötuş özelliği taşıyan "Güzellik Efekti" ide var. Diva Koleksiyonu ayrıca cep telefonuna feminen bir çekicilik kazandırmak için özel olarak tasarlanmış yazı tiplerinin yanısıra, "Dilek Listesi", "Etiket Modu" gibi kadınlara kolaylık sağlayan özellikler ve özel güvenlik fonksiyonlarını içeriyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş