Samsung SGH-G800

'Samsung' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Samsung SGH-G800 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung SGH-G800

  Dijital görüntülemeye düşkün multimedya kullanıcılarına yönelik bir ürün olan Samsung SGH G800 son derece ince gövdeli, kayar kapaklı ve hoş tasarıma sahip bir ürün. Samsung G800 cep telefonu ****lik bir tasarıma sahip ve üzerinde 5 megapiksellik bir dijital kamerası var. Telefon yapısı olarak Samsung’un en iyilerinden biri olan SGH G800 mobil telefon ile Samsung, yüksek çözünürlüklü dijital kameraya sahip cep telefonları pazarına girmiş oluyor.
  Yüksek çözünürlüklü kameraya sahip cep telefonu segmenti, kullanıcıların görüntü kalitesi uğruna ekstra harcama yapmayı göze almaları nedeniyle üretici firmalar açısından da ilginç bir alan. Dijital görüntülemeye düşkün kullanıcılara yönelik tasarlanan G800, barındırdığı görüntüleme özellikleriyle piyasadaki fotoğraf alanında en iddialı cihazlardan biri olmaya aday. G800, xenon flaş, 3x optik yakınlaştırma ve otofokus özelliklerine sahip 5 megapiksellik kamerasıyla firmanın da bugüne kadarki en donanımlı cihazlarından biri olarak dikkat çekiyor.
  Kayar kapak mekanizmasına sahip G800'ün 2.4 inç büyüklüğündeki ekranı 262 bin renk destekli. 3G, EDEG ve bluetooth desteklediği bağlantılar arasında. MP3 çalar ve FM radyo gibi multimedya özellikleri sunan cihazın 160MB hafızası microSD kartla artırılabiliyor.
  Cep telefonlarında dijital kamera kalitesi için tek önemli nokta megapiksel sayısı değil. Dahili görüntü işleme yazılımı, görüntü işlemci, piksel kalitesi, ışık algı aralığı, noise, etkin flaş menzili, görüntü sabitleme teknolojisi vb gibi diğer noktalar hep birlikte değerlendirildiklerinde Samsung G800'ün göstereceği performans kızışan cep telefonu piyasasındaki yerini belirlemede önemli bir rol oynayacaktır.
  Günümüzde mobil TV bir realite haline gelmiş durumda ve gittikçe daha geniş bir kullanım alanı buluyor. Ancak bu etkili uygulamanın tam potansiyeline ulaşabilmesi için maliyet yükselten kapasite arttırma ve yeni hizmetlerle birlikte yenilikçi gelişmelerin gerçekleştirilmesi gerekli. Gelecekte mobil televizyon hizmetleri dar alan ve geniş alan yayın ağları üzerinden gerçekleştirilecek. Samsung SGH-G800 cep telefonu GPRS ve EDGE standartlarının yanı sıra HSDPA desteği ile mobil televizyon teknolojisine hazır bir ürün. Mobil televizyon teknolojisi TV yayınlarını cep telefonlarına taşıyan bir sistem. Televizyon yayınlarını cep telefonları üzerinde sunan mobil televizyon sistemi kullanıcılar, operatörler ve yayıncılar açısından da oldukça çekici bir gelişme olarak görülüyor. Samsung SGH G800 cep telefonu Samsung’un kapsamlı multimedya cihazı olmaya da aday bir ürün olarak gözüküyor.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  paylaşım için teşekkürler
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samsung G800 Forum Tarih
Samsung G800 - Samsung G800 Özellikleri Resimleri Samsung 28 Şubat 2010
Samsung Galaxy S4 Özellikleri Resimleri Samsung 21 Şubat 2013
2013 Samsung Telefon Modelleri Samsung 4 Şubat 2013
Samsung S5600 Özellikleri Resimleri Samsung 20 Aralık 2012
Samsung Galaxy Camera Fiyatı Özellikleri Resimleri Samsung 19 Aralık 2012

Bu Sayfayı Paylaş