Samsung SGH D720 - Doğru Sinyaller

'Samsung' forumunda UquR tarafından 22 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. UquR

  UquR Üye

  Samsung SGH D720 - Doğru Sinyaller konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung SGH D720 - Doğru Sinyaller  Samsung SGH-D720 ile Bluetooth teknolojisini kullanarak her türlü fotoğraflarınızı bilgisayarınıza kolaylıkla aktarabilir, favori melodilerinizi ve fotoğraflarınızı arkadaşınıza MMS ile yollayabilirsiniz.Nerede olduğunuzun artık hiç bir önemi yok SGH-D720 ile e-maillerinizi kontrol edebilir, basit data transferi ve sağladığı kesintisiz iletişim sayesinde rahatlıkla iş ortamından kopmadan hareket edebilirsiniz.

  [​IMG]

  Fotoğraflarınız

  En özel anlarınızı kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz cep telefonu teknolojisinin en önemli icadı, Samsung SGH-D720’nin 1.3 Megapixel kamera özelliği ile kaliteli fotoğraflar çekebilir, kısa kliplerler yaratabilirsiniz. Dünyanın her yerine yüksek kalitede rengarek görüntüleri yollayabilir, doğum gününüzde çektiğiniz klipleri arkadaşlarınızla paylaşıp süprizinizle onları şaşırtabilirsiniz. Samsung SGH-D720 ile fotoğrafcılığı keşfedin.

  Ritmin ismi

  Samsung SGH-D720 ile müziğin güçünü keşfedin. Kendi favori melodinizi yada yaratacağınız size özel melodinizi ziltonunuz yapabilir farklılık yaratabilirsiniz. Kendi yarattığınız melodiyle uykudan uyanmak artık daha eğlenceli. Çift hoparlörün yarattığı stereo teknolojisi ile hem mükemmel müzik keyfine hem de mükemmel ses kalitesine ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş