Samsung Restore

'Samsung' forumunda DeMSaL tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Samsung Restore konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung Restore - Samsung Restore Telefon - Samsung Restore Telefon Tanıtım  Sprint ve Samsung Mobile çevreci cep telefonları serisinin ikinci "yeşil telefon" üyesi Samsung Restore modelini duyurdular. Samsung Restore cep telefonu ödül kazanmış Sprint One Click özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü ile çevreye duyarlı telefonseverlere teknoloji ve çevre dostu tasarımının bir sentezini sunuyor.

  [​IMG]

  Samsung Restore cep telefonu yana doğru kızaklı Q klavyeye, optik joystick özelliğine, 2 megapiksel kameraya, video kayıt özelliğine, MP3 çalara ve microSD hafıza kartı yuvasına sahip. Ürün kutusunda 2 GB hafıza kartı ile birlikte gelen Samsung Restore 32 GB kapasiteye kadar microSD bellek kartlarını destekliyor. Kullanıcılar Samsung Restore cep telefonu ile e-posta veya yazılı mesajlarını anında gönderebiliyorlar. Samsung Restore iki farklı renk seçeneği ile birlikte geliyor.

  [​IMG]

  Sprint ürün geliştirme başkan yardımcısı Kevin Packingham: "İlk çevreci modelimiz olan Samsung Reclaim ile büyük bir başarı elde ettik ve kullanıcıların teknolojiden ödün vermeden çevreci ürünler kullanmak istediklerini keşfettik. Samsung Restore cep telefonu bu her iki beklentiye cevap vererek Sprint'in çevreye duyarlılığını ve bu konuya olan bağlılığını sürdüren bir işarettir."

  [​IMG]

  "Samsung Restore, ilk çevreci modelimiz olan Samsung Reclaim cep telefonunun izinden gidiyor. Samsung çevreye duyarlı bakışı üzerine yapılandırılan Restore cep telefonu gövde yapısı, üretiminde kullanılan malzeme ve Energy Star standardındaki şarj özelliklerine sahip. Samsung Restore cep telefonu çoklu mesaj özellikleriyle kullanıcılarına etkileyici özellikler ve şık bir tasarım sunmakta."

  [​IMG]

  Yeni Samsung Restore cep telefonu önümüzdeki yaz ayı içerisinde Sprint satış kanallarında telefonseverlerin beğenisine sunulacak
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samsung Restore Forum Tarih
Samsung Galaxy S4 Özellikleri Resimleri Samsung 21 Şubat 2013
2013 Samsung Telefon Modelleri Samsung 4 Şubat 2013
Samsung S5600 Özellikleri Resimleri Samsung 20 Aralık 2012
Samsung Galaxy Camera Fiyatı Özellikleri Resimleri Samsung 19 Aralık 2012
Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Samsung 2 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş