Samsung PC Studio 3.2.0

'Samsung' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Samsung PC Studio 3.2.0 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samsung PC Studio ile Samsung cep telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizi ve multimedya dosyalarınızı yönetebilirsiniz. Bağlantı yönetimi: Telefonunuzu PC'nize bağlama yönetmini seçmenize olanak tanır. Bağlantı yöntemleri: USB, Bluetooth, kızılötesi, seri. İletişim bilgileri yönetimi ve fazlası. Telefonunuza kayıtlı kişilerin bilgilerini yönetmek artık çok kolay Mesaj yönetimi:


  Multimedya ve kısa mesajlarınızı yönetimi için Senkronizasyon:Telefonunuzdaki kişisel bilgilerinizle, PC'nizdeki kişisel bilgilerinizi senkronize etmenize olanak tanır. Dosya transferi:Telefonunuzdaki multimedya dosyalarını yönetin. İnternet bağlantısı yönetimi:Telefonunuzu modem olarak kullanarak internete bağlanmanıza olanak tanır.


  Multimedya mesajlar oluşturma:Kendi multimedya mesajınızı oluşturun ve diğer telefonlara gönderin. Bilgisayarınızdaki tüm multimedya dosyaları için kolay arama Özel arama fonksiyonlarını kullanarak resim, video ve müzik dosyalarınıza ulaşın. Büyük dosyaları bölerek depolama:Büyük dosyaları bölerek, parçalar halinde hafıza kartlarında depolama imkanı sağlar. Kendi albümünüzü oluşturunC Studio ile multimedya dosyalarınızdan kendi albümlerinizi oluşturabilirsiniz. Biçim imi (Tag) düzenleyici:MP3 dosyalarınızın biçim imlerini (Tag) kolayca düzenleyebilir, yanlış imlere sahip olanları düzeltebilirsiniz. Multimedya oynatıcı:Birçok multimedya dosyasını destekleyen multimedya oynatıcı..

  İndir
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samsung Studio Forum Tarih
Samsung D600 - Samsung PC Studio 3 + Driver download indir Diğer Tüm Programlar 9 Ekim 2009
Samsung D600 - Samsung PC Studio 3 + Driver Samsung 14 Mart 2009
Samsung D600 - Samsung PC Studio 3 + Driver download Samsung 28 Ekim 2008
Samsung Galaxy S4 Özellikleri Resimleri Samsung 21 Şubat 2013
2013 Samsung Telefon Modelleri Samsung 4 Şubat 2013

Bu Sayfayı Paylaş