Samsung L310

'Samsung' forumunda Mavi_Sema tarafından 16 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Samsung L310 konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  310  Cazibe, doğal yetenek ve zarafet gibi kadınlara özgü olan özellikler aynı zamanda Samsung Allure cep telefonunu da tanımlıyor. Bayanlara yönelik bu kapaklı cep telefonu mücevheri andıran yeniden elden geçirilmiş bir tasarıma sahip. Ayrıca bu cep telefonunda günümüzün modern cep telefonlarında bulunan tüm özelliklere de yer verilmiş.  [​IMG]
  Üründe FM radyo, MP3 çalar, 2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera ve hitap ettiği kullanıcı kesimi açısından oldukça tipik bir özellik olan alışveriş listesi mevcut. Samsung firması L310 modelini lüks bir yaşam stiline yönelik olarak tasarlamış.


  [​IMG]
  Telefonun dijital kamerasının objektifi çevreleyen zirkon taşları, telefonun siyah gövdesini çevreleyen altın rengi kuşak ve ekranın çevresinde ve telefonun arka yüzünde kullanılan çiçek desenli süslemeler kapaklı tipteki bu cep telefonuna kadınsı bir hava kazandırıyor. Çiçek desenli süslemeler telefonun üst kapağında da kullanılarak sürekli yanıp sönen bir 'kalp atışı' etkisi elde edilmiş.
  [​IMG] [​IMG]
  Samsung cihazın hitap ettiği kullanıcı kesimin beğeneceği türden başka bir jestte bulunarak ürün paketinin içeriğine bir taşıma çantası dahil etmiş. Bu akşam çantası makyaj uzmanı ve kuaför Leco van Zadelhoff tarafından özel olarak tasarlanmış. Parlak, siyah renkli çanta üzerindeki altın rengi detaylar Samsung L310 cep telefonunun ince çizgileriyle gayet hoş bir uyum sergiliyor. İçerisinde beş ayrı cep ve küçük bir ayna bulunan bu hoş çantanın, bayanların akşam gezilerinde beğenerek taşıyacakları bir aksesuar olacağına şüphe yok.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samsung L310 Forum Tarih
Samsung Galaxy S4 Özellikleri Resimleri Samsung 21 Şubat 2013
2013 Samsung Telefon Modelleri Samsung 4 Şubat 2013
Samsung S5600 Özellikleri Resimleri Samsung 20 Aralık 2012
Samsung Galaxy Camera Fiyatı Özellikleri Resimleri Samsung 19 Aralık 2012
Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Samsung 2 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş