Samanyolu 9.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Samanyolu 9.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  9. BÖLÜM ÖZETİ

  Ömer'in, Feride Hanımların yanındaki eve taşınması, Zülal hariç herkesi tedirgin eder. Evsed ve Feride Hanım hayatlarının giderek daha zorlaşacağının bilincinde, Nejat da olayların kontrolden çıkabileceğinin farkındadır. Teyzesini, Zülal'e gerçekleri açıklaması konusunda ikna etmeye çalışır. Feride Hanım'ın bu konudaki kararı, Nejat'ın gerçekleri saklaması için bir sebep daha olur.
  Nejat, Ömer'i ailesinden uzak durması konusunda uyarır, ama Ömer'in sorularının cevabını almadan vazgeçmeye niyeti yoktur. Nejat ile Ömer'i bir arada gören Belkıs'ın şüphelerine bir yenisi eklenir. Belkıs için, Ömer hakkında sürdürdüğü araştırma daha da önem kazanır. Namık'ın Zülal hakkındaki düşünceleri gün geçtikçe netleşmeye başlar. Namık'la yaşadığı gecenin ardından, Ondan beklediği ilgiyi göremeyen Nükhet'i gerçekleri görmesini sağlayacak, büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.
  Eda ile Nejat arasındaki iş ortaklığının resmen başlaması, Zülal için büyük bir huzursuzluk kaynağı olur. Nejat ile Zülal arasındaki aşk, hatıraların ışığında aydınlanırken, umutsuzluğa kapılan Melek hırçınlaşmaya başlar. Zülal'i görmek için yeni fırsatlar yaratmaya çalışan Namık sonunda amacına ulaşır. Zülal'in Namık'la yemeğe gitmesi, Nejat'ın sabrını taşıran son damla olur. Yaşanan gerginliklerin gölgesinde atılan adımlar, gerçeklere giden yolu aydınlatmaya başlar.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Paylaşım için teşekkür ederim..
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samanyolu Bölüm Özeti Forum Tarih
Samanyolu Dizisinin 29.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 1 Temmuz 2010
Samanyolu Dizisinin 26. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Samanyolu 22. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Mayıs 2010
Samanyolu 21. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2010
Samanyolu 20. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 26 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş