Samanyolu 4.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Samanyolu 4.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Samanyolu 4.Bölüm Özeti

  Belkıs, Feride Hanım’a oturduğu konağın kendisine ait olduğunu söyleyip, hemen boşaltılmasını ister. Belkıs’ın bu atağı karşısında Nejat şoke olur. Yıllardır, konağın Nejat’a ait olduğunu zanneden Feride Hanım şaşkındır. Nejat’ın Belkıs’a tepkisi büyük olur ve onu kovar. Belkıs, Nejat’ın öfkesinin ileride kendisine sorun yaratacağının bilincinde, konaktan ayrılır.

  Yaşadıkları zorlukların gölgesinde yakınlaşan Nejat ve Zülal, aşktan kaçmanın mümkün olmadığını her geçen gün daha iyi anlamaktadırlar. Nejat kesin dönüş yapmak için Londra’daki işlerini tamamlamak zorundadır. Aynı günlerde Eda’nın da Londra’da olacağını öğrenen Zülal kıskandığını belli etmemek için büyük çaba sarf eder.

  Namık Andaç, Nejat’ın yokluğunda, Zülal’e küçük adımlarla yaklaşmaya başlar. Namık’ın Zülal’le ilgilenmesi Nejat’ı da çok huzursuz etmektedir. Namık’ın, Zülal’i etkilemek ve ona yardım etmek için gerçekleştirdiği hamle, hiç tahmin etmediği şekilde sonuçlanır.

  Nejat, Londra’dan döner dönmez ailesi ve kendi adına aldığı önemli kararları uygulamaya geçer. Nejat’ın atakları, Namık’la aralarında gerginliğe yol açarken, Belkıs’ı da zor durumlara düşürecek ve yepyeni, zorlu bir mücadeleyi başlatacaktır…
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Samanyolu Bölüm Özeti Forum Tarih
Samanyolu Dizisinin 29.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 1 Temmuz 2010
Samanyolu Dizisinin 26. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Samanyolu 22. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 10 Mayıs 2010
Samanyolu 21. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 3 Mayıs 2010
Samanyolu 20. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 26 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş