Sakız Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sakız Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sakız

  Sakız çiğnemek tartışma şikayet gibi şeylere yanlış ve istenmeyen bir şey yapmaya delalet eder.
  Rüyada sakız görmek zahmet ile kazanılacak bir paraya işarettir. Sakız çiğnemek bir dedikoduya; sakız bulmak veya almak kötü bir habere; sakızı ateşe atmak bir mal yüzünden başınızın derde gireceğine işarettir.
  Rüyada sakız görmek çok zor ve bin bir uğraşla kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek bir dedikoduya işarettir. Sakızın üstüne yapışması iyi değildir; bir insanın huzurunuzu kaçıracağını işaret eder. Sakızı ateşe atmak bir mal yüzünden başınızın belaya gireceğine yorumlanır. Sakız görmek gereksiz laflar etmek ve dedikodu yapmak anlamındadır. Sakız bulmak veya almak kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.
  Kişinin gereksiz laf ve dedikodu yapacağına işaret eder.
  Rüyada sakiz çignedigini görmek bir konu etrafinda çok konustugunuza ve bundan dolayi herkesi usandirdiginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada sakiz çignedigini görse yanlis ve IstenllmeyenBir is yapar. Bazi tabirciler sakiz çignedigini gören kimse münakasa sikayet ve bunlar gibi seylerde o kimseden çok söz edilir.
  Sakız çiğnediğini gören gereksiz laflar eder veya dedikodu yapar. Sakızın üstüne eline yapışması iyi değildir. Bu arsız yüzsüz birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.
  Sakız çiğnediğini gören gereksiz laflar eder veya dedikodu yapar. Sakızın üstüne eline yapışması iyi değildir. Bu arsız yüzsüz birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sakız Rüya Tabiri Forum Tarih
Sakız Ağacı Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 22 Mart 2010
Mastika Sakızı Görmek Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 19 Mart 2010
Ağaç Sakızı Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 14 Mart 2010
Rüyada Sakız Kabağı Görmenin Anlamı Rüya Tabirleri 10 Ekim 2010
Çamdan Sakız Akıyor Türküsü Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 24 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş