Sahte Polisleri 'Ağabey' Kelimesi Ele Verdi

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sahte Polisleri 'Ağabey' Kelimesi Ele Verdi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  İstanbul Üsküdar'da Polis Yeleği Giyerek Çevredekilere Kimlik Soran Ercan Ç. ile Arkadaşı Aydın C., Yanlarına Yaklaşan Resmi Üniformalı Komisere 'Ağabey' Diye Hitap Edince Yakayı Ele Verdiler.

  [​IMG]

  İstanbul Üsküdar’da polis yeleği giyerek çevredekilere kimlik soran Ercan Ç. ile arkadaşı Aydın C., yanlarına yaklaşan resmi üniformalı komisere ’Ağabey’ diye hitap edince yakayı ele verdiler

  Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Amirliği’nde görevli bir komiser, dün akşam Üsküdar Meydanı’nda biri polis yelekli iki kişinin çevredekilere kimlik sorduğunu görünce bu kişilerin yanına yaklaşarak nerede görev yaptıklarını sordu. Polis yelekli Ercan Ç., “Önemli bir konu yok devrem. Biz Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası'nda görevliyiz” cevabını verdi.

  Ercan Ç. ve Aydın C. daha sonra komisere “Hadi ağbey görüşürüz” diyerek gitmek istedi. Bu kişilerin polis olmadığını anlayan komiser, sicil numaralarını istedi. Ercan Ç. ve Aydın C. , komisere TC kimlik numaralarını verince gözaltına alındılar.

  Doğancılar Polis Merkezi’ne götürülerek ifadeleri alınan Ercan Ç.’nin bir kafede çalıştığı ve bir süre önce işten çıktığı, Aydın C.'nin ise teknisyen olduğu belirlendi. Sahte polislerin ifadelerinde can güvenlikleri olmadığı için polis yeleği giydiklerini söyledikleri belirtildi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sahte Polisleri 'Ağabey' Forum Tarih
Sahte Şafak Kitabı - Mucize Özünal Kitap, Resim ve Dergi 21 Haziran 2011
Altının Sahte Olup Olmadığını Nasıl Anlarız? Değerli Taşlar ve Takılar 4 Mart 2011
vBulletin 4 Sahte Ziyaretçi Sayısı Eklentisi vBulletin Eklentiler Pluginler Temalar 1 Temmuz 2010
Sahte Ajan Kitabı - Osman Aysu Kitap, Resim ve Dergi 29 Haziran 2010
Sahte Cumhuriyet - Ahmet Altan (10.06.2010) Köşe Yazıları 10 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş