Sadece Sevmek Yetmez - Mustafa Topkara

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda KaRDeLeN tarafından 27 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sadece Sevmek Yetmez - Mustafa Topkara konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Mustafa Topkara Sadece Sevmek Yetmez kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Üretici :Karma Yayınları
    Türü :Kişisel Gelişim
    Basım Yeri: İstanbul
    Basım Tarihi: 2010-4
    Basım: 1.
    Sayfa Sayısı: 344
    Dili: Türkçe
    Kapak: Karton Kapak
    Ebat: 135 x 210
    Barkod: 9786054044788

Kitap hakkında

Cinsellik; kadında, güvenmediği sürece bastıracağı bir davranışken, erkekte özgüveni tamamlama aracıdır. İlişkilerimizde aynı yatağı, aynı evi paylaşsak da, bedenlerimiz birbirine değsede ruhlarımız ilişmiyor.

Hayatımızın, duygularımız odak noktası karşı cinsle olan ilişkilerimizdir.

Sorumluluk; ilişkiyi kaybetmeyi, acı çekmeyi göze almak demektir. Emek harcamak, ilişkinin daha iyi olması için tükenene kadar mücadele etmekdir.

Her ilişkinin tükeneceği zaman vardır. Hepimiz bunu biliriz. İçimizde her bir kuşku, her bir "ama" sözcüğü vardır. Aşk değer vermez. Değeri çarpıtır.

Ne yapacağımızı bilmez bir ruh hali içinde savruluruz. Bu durum ya ilişkiyi bitirir ya da aldatmaları ortaya çıkartır.

Geçmişteki sevgiliyi unutamayız; her mutsuzlukta, her kalp sızısında geçmişe dönüp onu ararız.

Vererek eksildikçe kendimize olan güvenimizi kaybetmeye başlarız. Verdikçe onu hayatımızda tutmuşuzdur ve biz eksilmişizdir.

Kitap kapağı

Yükleniyor...