Sabancı'da Çay Sohbetleri Sürüyor

'Eğitim Haberleri' forumunda Dine tarafından 1 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Sabancı'da Çay Sohbetleri Sürüyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sabancı'da Çay Sohbetleri Sürüyor

  Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Topluluğu'nun düzenlediği çay sohbetleri sürüyor...

  Sabancı Üniversitesi öğrencileri ve Alman iş dünyasının önde gelen isimleri “SunExpress CEO’larla Çay Sohbetleri”nde buluşuyor

  Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri, 25-30 Ocak tarihleri arasında Almanya’da CEO’larla buluşuyor. “SunExpress CEO’larla Çay Sohbetleri” adı altında Frankfurt ve Düsseldorf’da yapılacak buluşmada, öğrenciler Almanya’nın iş, politika ve üniversite dünyasının önemli isimleriyle bir araya gelecek.
  Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü, havayolu şirketi SunExpress’in sponsorluğunda düzenlenecek “SunExpress CEO’larla Çay Sohbetleri” toplantı dizisi ile Almanya’nın lider kuruluşlarının önemli isimleri ve Sabancı Üniversitesi öğrencilerini samimi bir ortamda bir araya getiriyor.
  Sektörlerinin lider kuruluşlarının üst düzey yöneticilerinin katılacağı toplantı serisi, 25-30 Ocak 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt ve Düsseldorf şehirlerinde gerçekleşecek. 17 öğrencinin katılacağı sohbet dizisinin konukları arasında Deutsche Bank Denetim Kurulu Eski Başkanı Rold E. Breuer, BVI, Başkanı Dr. Wolfgang Mansfeld, Frankfurt Başkonsolosu İlhan Saygılı, Flughafen Dusseldorf GmbH CEO’su Christophe Blume, DHL Global Kıdemli Başkan Yardımcısı Thomas Baldry, Frankfurt Üniversitesi Ekonomi ve İş İdaresi Fakültesi Dekanı Prof. Alsons J. Weichenrieder, KfW Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Norbert Kloppenburg ve Mitsubishi Internation GmbH Başkanı Shunichi Matsui olacak.
  Geçtiğimiz yıllarda İstanbul'da, İngiltere’de ve Hollanda’da düzenlenen ve Türkiye’nin ve Avrupa’nın ekonomi dünyasının liderleri ile görüşen Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri, Almanya’da yapılacak bu buluşma için, “Organizasyonumuzun, uluslararası boyutlara taşınmasının geleceğin liderleri olacak bizlere, soysal, ticari ve kişisel gelişimlerimiz açısından fayda sağlayacağına inanıyoruz. Global dünyanın öğrencileri olarak, farklı bakış açılarından elde edilecek olan faydanın önemine inanıp bu düşünceler ışında, organizasyonumuzun bütün katılımcılara fayda sağlayacağından eminiz.” diyerek görüşlerini dile getirdiler.
  SunExpress
  SunExpress, her ikisi de dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın eşit ortaklığında, 1989 yılında Antalya'da kuruldu. İlk uçuşunu 1990'da yapan şirket, halen faaliyetlerini, güçlü hissedar yapısından gelen Alman ve Türk havacılığının zengin bilgi birikiminden faydalanarak sürdürüyor.

  Almanya başta olmak üzere, uzun süre Avrupa ile Antalya arasında turistik charter seferleri düzenleyen SunExpress, 2001 yılında başlattığı Antalya-Frankfurt uçuşlarıyla, Türkiye'nin yurtdışına tarifeli sefer düzenleyen ilk özel havayolu oldu.
  O günden bu yana tarifeli uçuşlarının sayısını hızla artıran SunExpress, 2006'nın Mart ayında 2. merkezini İzmir'de açtı ve buradan iç hat seferlerine başladı. SunExpress, iç hat seferleriyle birlikte İzmir'i Anadolu şehirlerine aktarmasız uçuşlarla bağlayan ilk havayolu oldu. Halen İzmir'den Türkiye'nin farklı bölgelerine en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi olarak faaliyetlerine devam ediyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sabancı'da Çay Sohbetleri Forum Tarih
Sabancı'dan dev istihdam atağı Ekonomi Ve Borsa 28 Şubat 2010
Anne babanız nelere para harcayacaklarını nasıl belirler madde madde kısaca Sorular ve Cevaplar 4 Şubat 2017
Öksürük şurubu çayı nasıl yapılır tarifi Şifalı Bitkiler 23 Ocak 2017
Buğdayın ekmek oluncaya kadar geçirdiği evreler kısaca Konu Dışı Başlıklar 3 Aralık 2015
Çayır çimen geze geze türküsünün kısaca hikayesi Müzik Sohbet & Fan Club 4 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş