Sabancı Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri

'Kültür Sanat Haberleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Sabancı Üniversitesi 2010 Bahar Şenlikleri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sabancı Üniversitesi bahar şenlikleri - Sabancı Üniversitesi bahar şenliği - 2010 bahar şenliği - 2010 bahar şenlikleri - 2010 üniversite bahar şenlikleri  SUŞenlik Komitesi gururla sunar…

  22 Mayıs 2010 tarihindeyapılacak olan, SUŞenlik bu sene 10 yaşında !! Bu yıl bahar şenliğinde 10.yılını kutlayacak olan Sabancı üniversitesi, 10 yılın hatırına kolay unutulmayacak bol eğlenceli bir SUŞenlik’10 vaad ediyor. Her sene giderek büyüyen ve katılımın arttığı bu organizasyonda Mütevelli Heyeti Onursal Başkanımız Sayın Güler Sabancı’nın yanı sıra tüm Sabancı Üniversitesi ailesi, öğrencileri ile diğer üniversitelerden ve liselerden gelecek olan öğrencilerin katılımıyla büyük bir “Gençlik Buluşması”na imza atılacaktır. SUŞenlik’10 da sizleri bekleyen program ana hatlarıyla şu şekilde olacaktır:

  22 Mayıs 2010: saat 12.00 da kapısını tüm misafirlerine açacak olan Sabancı Üniversitesi, gelen herkese sınırsız eğlence sunuyor. Radyo yayını ile başlayacak olan şenliğimiz, saatlerimiz 13.00 olduğunda herkesi ünlü grupları ile çimlerin üstünde müziğin tadını çıkarmaya davet ediyor. Bu sırada gün boyu süren çim aktiviteleri de SUŞenlik’10 a renk katacaktır. Bu aktivitelerden bazıları carting, paintball, insan langırtı, jumper, bungee run, çuval yarışı, koca ayak, halat cekme, cim voleybolu, define avı, buz pateni gibi olacak. Ayrıca sponsorlara özgü aktivitelerle de gündüz programımız daha da şenlenecektir.

  SUŞenliğin son durağı olarak ise tüm misafirlerimizi saat 19.00 dan itibaren müziğin ve eğlencenin sonuna kadar tadının çıkarılacağı amfi tiyatroya bekliyoruz. Birbirinden ünlü sanatçıların performanslarıyla damgasını vuracağı bahar şenliğimizin 10.yılında sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

  Sanatçılar açıklandıktan sonra bilet fiyatları artacaktır. Bilet fiyatları sadece ön satış için geçerli ve sınırlı sayıdadır.


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sabancı Üniversitesi 2010 Forum Tarih
Sabancı Üniversitesi Taban Puanları Ve Tavan Puanları Üniversiteler 11 Temmuz 2009
Sabancı Üniversitesi Üniversiteler 2 Mart 2009
Sabancı Üniversitesi Hakkinda Bilgiler ve Resimleri Üniversiteler 1 Mart 2009
Sabancı Üniversitesi'nden 'komşu günü' Eğitim Haberleri 22 Kasım 2008
Sabancı Üniversitesi Karadelik Evreni'ne ortak oldu Eğitim Haberleri 12 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş