Saat Rüya Tabiri

'Rüya Tabirleri' forumunda KaRDeLeN tarafından 21 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Saat Rüya Tabiri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Saat

  Vakitleri gösteren saatin gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya sözü yerine getirmeye Saat bazen dakik olmaya zamanın kıymetini bilmeye 'anın vacipleri'ni yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.( Ayrıca Bakınız; Zaman.)
  Rüyada saat görmek tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.
  Rüyada saat görmek kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.
  Çevrenizde birtakım düşmanların varolduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız kötü haberler alacağınız anlamına gelir.
  Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.
  Rüyada saat görmek sikinti ile yorumlanir. Çalar saatin sesi ise beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saat görmek çocuk ve ortaga isarettir. Rüyada görülen saat sahibi için süs ve güzelliktir.
  Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması bir takım problemler çıkacağına işarettir.
  Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Saat Rüya Tabiri Forum Tarih
ZAMANDAN BİR SAAT - Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 23 Mart 2010
Kadran Görmek, Kadranlı Saat Görmek Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 17 Mart 2010
Rüyada Cami İnşaatı Görmek Ne Anlama Gelir Rüya Tabirleri 5 Aralık 2011
Rüyada Çalar Saat Görmenin Anlamı Nedir Rüya Tabirleri 11 Aralık 2010
Günümüzde yerel saat kullanılsaydı ne gibi karışıklıklar ortaya çıkabilirdi kısaca Sorular ve Cevaplar 18 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş