Sağlık Mevzuat Takip 1.0.0.4 İndir

'S-T' forumunda Siraç tarafından 6 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Sağlık Mevzuat Takip 1.0.0.4 İndir konusu
  Sağlık Mevzuat Takip

  Sürüm : 1.0.0.4

  Boyut : 4.08 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows Me/NT/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : UmutSoftware

  Tanıtım:
  Üreticiden : Son hızla gelişmekte olan sağlık sektörü mevzuatını takip etmekte zorlanıyorsanız bu yazılım tam size göre. Sağlık Bakanlığı güncel mevzuatları, ve içeriği sürekli olarak genişletilmekte olan haber kaynakları ile sağlık gündemini size getiriyoruz. Ayrıca TRT web sitesinde yer alan güncel haber kaynaklarını otomatik olarak takip edebiliyorsunuz.

  Görüntülemiş olduğunuz mevzuat veya haberleri okundu olarak işaretleyip filtreleyebiliyor, önemli gördüğünüz mevzuat veya haberlere işaret koyup daha sonra tek tuşla bunları görüntüleyebiliyorsunuz. Almak istediğiniz haber kaynaklarını ayarlar bölümünden seçebilir veya kaldırabilirsiniz. Dilerseniz sorgulanacak haber gün süresini arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Detayını görmek istediğiniz mevzuat veya haber üzerine çift tıklayarak internetteki kaynağına erişebiliyor, dilerseniz buradaki ekleri indirebilirsiniz.

  Yazılımımız Standart RSS adreslerinin tamamıyla uyumludur. İlave olarak almak istediğiniz haber kaynakları varsa RSS adreslerini kendiniz girebilir ve bu kaynaklara ait haberleri de düzenli olarak alabilirsiniz.

  [​IMG]

  Sağlık Mevzuat Takip 1.0.0.4
   

Bu Sayfayı Paylaş