Saç Problemlerine Basit Çözümler - Saç Problemleri İçin Öneriler

'Güzellik & Bakım' forumunda Mavi_inci tarafından 18 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Saç Problemlerine Basit Çözümler - Saç Problemleri İçin Öneriler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç Problemlerine Basit Çözümler - Saç Problemleri İçin Öneriler

  Ayn Aya baktığınızda yüzünüzünden sonra güzelliğinizi tamamlayan saçlarınızdır. Yağlı saçlar dolgunluğunu ve parlaklığını yitirir. Bu durumun keyfinizi bozmaması için uzmanlar saçınızda oluşan problemlerin çözümünü açıkladı.

  Zamanımız kısıtlıyken bakımlı ve güzel görünmeye çalıştığımızda panikleriz ve istediğimizi sonucu alamayız. Acil durumlar için saç bakım önerilerimizle güzelliğin keyfini her an yaşayabilirsiniz.

  Çabuk Yağlanan Saçlar
  saçlarınızın çabuk yağlanmasını istemiyorsanız kurutma işlemini dikkatlice yapmanız gerekir. Saç kurutma makinesini saçlarınızı uç kısmına Doğru tutun, ılık ayarda alttan hava vererek kurutun.


  dolgun Görünüm
  Saçlarınızın dolgun görünmesini ve fönün kalıcı olmasını istiyorsanız şekillendirme işlemi bittikten sonra saçlarınız soğuyana kadar bekleyin. Fönün etkisiyle ısınmış saçlarınızı hemen tarar ya da ellerinizle düzeltmeye çalışırsanız saçlarınız bozulur, fönünüz sönükleşir.

  Kuru Saçlar
  Kuru saçlar solgun ve mat görünür. Yeterince nemlendirme yapılmazsa kepek sorunu görünebilir. Saçlarınızı canlandırmak ve nemlendirmek için mutlaka banyo sırasında saç kremi; banyo sonrası nemlendirici sprey ya da krem tercih edin. Eğer banyo sonrası kullanmak için nemlendirici kreminiz kalmadıysa bir miktar el kremi işinizi görecektir!

  Boyalı Saçlar
  Saç renginizi uzun süre korumak ve akmasını önlemek istiyorsanız boyalı saçlar için özel olarak üretilmiş saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu tür ürünler Saçınızın rengini korurken parlak görünmesini de sağlar.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Saç Problemlerine Basit Forum Tarih
Saç Problemlerine 7 Pratik Çözüm! Güzellik & Bakım 30 Ağustos 2009
Hicret nasıl gerçekleşti kısaca Dini Sorular ve Cevaplar 18 Şubat 2017
Karahanlılar kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Gazneli kurucusu kimdir kısaca Tarihi Bilgiler 18 Şubat 2017
Türkiye dağların uzanışı iklimi nasıl etkilemektedir kısaca Türkiye Kültür Ve Tanıtımı 18 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş