Saç Dökülmesine Oksijenli Çözüm

'Güzellik & Bakım' forumunda KaRDeLeN tarafından 4 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Saç Dökülmesine Oksijenli Çözüm konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Saç Dökülmesine Oksijenli Çözüm


  Saçınız mı dökülüyor? Saçınız öncelikle özel karışımlı bir şampuanla iki kere yıkanıyor. (Uyarmadı demeyin pek güzel kokmuyor. Zaten faydalı şeylerin ya kokusu ya da tadı pek iyi değildir.)
  Saç Dökülmesine Oksijenli Çözüm
  Ardından saç köklerine çamura banzeyen bir aktarda bulabileceğiniz kadar çeşitli bitki karışımları içeren bir maske uygulanıyor. Bu maske ile saçlarınızı ışığa maruz bırakmaksızın 20 dakika bekliyorsunuz Akabinde saçlar saf su ile yıkanıyor ve asıl işlem başlıyor.

  Oksijen evet saf oksijenle saçlar kurutuluyor. Oldukça basınçlı olan bu oksijen tabancası yardımı ile saç köklerindeki kılcal damarlar harekete geçiyor ve saçı beslemek için çalışmaya başlıyor. Hareket başladığına göre saçınızı besleyecek ve dökülmeleri durduracak bir şeyler verme zamanı geldiğini fark etmişsinizdir. Şimdi sırada özel bir sıvı losyon var. Bu losyon oksijen tabancasının içine yerleştiriliyor. Losyonu artık saç köklerine vermeye başladığımıza göre bunların ne işe yaradığını sizlerle paylaşabilirim:

  Şampuan saç diplerindeki atıkları ve yağlanmayı kontrol altına alır.
  Maske derin temizlik yapar ve saç köklerine oksijenin ve losyonun ulaşmasını sağlar. Ayrıca saç tellerinin üzerinde olan çatlakları kapatır.

  Saf oksijen saç köklerindeki kan dolaşımını hızlandırır ki beslenme başlasın.
  İçerdiği özel karışım sayesinde harekete geçmiş kan dolaşımı losyonun hızla emilmesini sağlar. Böylece dökülmeye başlamış bakımsız kalmış ya da yıpranmış saçlarınızı kurtarabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş