Sıradaki gelsin!

'Trabzonspor' forumunda YıLMaZ tarafından 27 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. YıLMaZ

  YıLMaZ Üye

  Sıradaki gelsin! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Sıradaki gelsin!


  [SIZE=+0][/SIZE]Hepsi birer efsane... Genç neslin hasret kaldığı şampiyonluk sevincini defalarca farklı misyonlarla tattılar, şimdi yenisini yaşamak ve yaşatmak için bir aradalar.
  [​IMG]
  Şenol Güneş’in göreve gelmesiyle beraber hız kazanan camiayı tek çatı altında toplama hamlesinin son meyvesi şampiyonluğa aç Trabzonsporlular’ı umutlandırdı... Futbol koordinatörü olan ve 2 şampiyonluk gören Özkan Sümer’in ardından artık, 4 kez aynı mutluluğu yaşamış Ahmet Suat Özyazıcı da kulüp bünyesinde çalışacak, Şenol Güneş’in başdanışmanı olacak. Konu şampiyonluk olduğunda 6 zaferle en kariyerli isim durumundaki Trabzonspor Teknik Direktörü Güneş, bu birlik-beraberlik havasının saha sonuçlarına da olumlu yansıyacağından emin. Trabzon’un kendi değerlerine sahip çıkması gerektiğinden bahseden tecrübeli antrenör, “Camia olarak hedefimiz aynı olduğuna göre birlikte çalışmalıyız. Komplekslere, yer kavgalarına, ünvanlara gerek yok. Trabzonspor bunlarla vakit öldüremez” değerlendirmesini yaptı.

  ‘En büyük hayalim...’
  Güneş’in başdanışmanı Ahmet Suat Özyazıcı ise, “Biz zaten resmen görevli ilan edilmesek de Trabzonspor ile yaşayan insanlarız. Bizim canımıza, kanımıza işlemiş bir olgudur Trabzonspor. En büyük arzum bizim tattığımız o başarıları şimdiki futbolcu kardeşlerimin ve taraftarlarımızın da yaşamasıdır. Eğer bunda biraz olsun pay sahibi olabilirsek ne mutlu bana” ifadesini kullandı.  Fanatik
   

Bu Sayfayı Paylaş