Sıra dışı başkanın sıra dışı gol sevinci

'Mardin Tanıtımı' forumunda Asur-Banipal tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Sıra dışı başkanın sıra dışı gol sevinci konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  06.10.2009 12:56:16
  Pazar günü oynanan Mardinspor-Adanaspor maçında ev sahibi takımı başkanı Tekin Alkan’ın yaşadığı gol sevinci herkesi şaşkına çevirdi.
  [​IMG]

  Pazar günü oynanan Mardinspor-Adanaspor maçında ev sahibi takımı başkanı Tekin Alkan’ın yaşadığı gol sevinci herkesi şaşkına çevirdi.
  Mardinspor-Adanaspor maçını Bilge Köyünden gelen köylülerle tribünden izleyen Mardinspor Başkanı Tekin Alkan, maçın 20.dakikasında Mardinspor’lu Kerem’in attığı golün sevincini yanındaki polislerin saç ve başını yolarak yaşaması dikkat çekti. Golün atılması ile kendinden geçen Tekin Alkan golün sevincini yanındaki polislerin saçını ve başını yolduktan sonra Bilge Köyü’nün muhtarı Abdurrahman Çelebi’ye sarılarak kutladı. Başkan Alkan, gol sevincinin getirdiği şaşkınlığı üzerinden attıktan sonra bu defa da yanındaki polisleri öperek gol sevincini paylaştı.
  Tribünde maçı izleyen Tekin Alkan’ın sıra dışı gol sevincinin yanında sıra dışı açıklamaları ile de gündeme gelmişti. Tribünde küfür eden taraftarı kendi eli stattan kovacağını açıklayan Alkan kendisini alkışlayan ve tezahürat edenlerin de elini kıracağını söylemişti.
  Bu arada Tekin Alkan Adanaspor’la 1-1 biten maçtan sonra hakemin yanlı maç yönettiği iddiası ile maçtan sonra ya kendinsin istifa edeceğini ya da takımını ligden çekeceğini öne sürmüştü.


  Nezir Güneş

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]


   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sıra dışı başkanın Forum Tarih
Sıradışı Kitabı - Kıvanç Koca Kitap, Resim ve Dergi 3 Temmuz 2012
Sıra Dışı Yatak Örtüleri - Sıra Dışı Yatak Örtüsü Modelleri Dekorasyon 11 Aralık 2011
Isıran İt, Dişini Göstermez Atasözünün Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 3 Aralık 2011
2011 Sıra Dışı Tasarımlar Dekorasyon 11 Ekim 2010
Sıradışı İlginç Takı Tasarımları İlginç Resimler 30 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş