Sınırsız konuşma tarifelerinde rekabet

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Siraç tarafından 9 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Sınırsız konuşma tarifelerinde rekabet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sınırsız konuşma tarifelerinde rekabet

  [​IMG]


  [​IMG] Avea cep telefonunda faturanın üst sınırını 55 liraya kadar çekti.

  Avea ara bağlantı ücretinin düşeceğini öngörerek her yöne 55 TL'lik yeni tarifesini uygulamaya koydu. Tarifeyi tercih eden abonenin bir kereye mahsus 66 TL ödemesi gerekiyor..
  Telekom operatörleri arasındaki rekabet sınırsız konuşma tarifelerini artırdı. Avea arabağlantı ücretlerine rağmen 55 TL ödeyen abonelerine sınırsız konuşma olanağı sunuyor. Kısa mesaj ve veri hizmeti dahil olmayan tarifede diğer mobil operatörleri ve sabit hatları sınırsız arama hakkına sabip olunuyor. Avea Genel Müdür Yardımcısı İlket Koçak daha önce kamu tarifelerindeki olumsuz durumlar oluşmaması için önlem aldıklarını belirterek tarifelerini sade, basit ve anlaşılabilir olduğunu vurguladı. Koçak, numara taşıma uygulamasından sonra abonelerin kendilerini tercih ettiklerini kaydederek, "Yeni tarifeden dolayı zarar edeceğimizi düşünmüyoruz. Abonelerin uygun fiyata daha çok konuşmasını sağlıyoruz. Yakın gelecekte ara bağlantı ücretlerinin makul seviyelere de çekileceğini tahmin ediyoruz. Abonelerin yeni Bu tarifemizi dün akşam itibariyle uygulamaya aldık. Türkiye'nin en çok konuşturan operatörü Avea ile herkes doya doya konuşmaya ve Avea'yı tercih etmeye devam edecek'' şeklinde konuştu.
  KONUŞMA KALİTESİ ETKİLENMEZ
  Koçak, tarifenin süresine ilişkin bir soru üzerine, tekliflerinin kalıcı olduğunu, 55 TL'lik sınırsız konuşma sağlayan tarifenin bir son tarihi bulunmadığını ve birkaç ay sonra değişmesinin söz konusu olmadığını kaydetti. Yeni nesille birlikte data kullanımının daha da yaygınlaşmasını beklediklerini ifade eden Koçak, bir soru üzerine de, "Bu yıl da büyüme öngörümüz var. Bunun (yeni tarifenin) bize olumlu katkıları olacağına inancımız var'' dedi. Koçak, numara taşınabilirliği süresi ile ilgili olarak da, "Şu anda toplam taşınma süresi 23 saate inmiş durumda. İlk öngörülen 6 gündü. 6 güne kadar yayılabilecek bir zaman aralığı, şu anda başvurudan gerçekleşme 23 saatlere inmiş durumda'' diye konuştu. Spor kulüpleriyle uzun dönemdir sponsorluk ve kapsamlı bir işbirlikleri bulunduğunu, bundan çok memnun olduklarını ifade etti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sınırsız konuşma tarifelerinde Forum Tarih
GSM Operatörlerinin Sınırsız Konuşma Kampanyaları Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller 1 Mart 2009
Allah’ın Sonsuz Merhameti, Rahmeti, Mutlak Adaleti, Sınırsız Hikmeti, Er-Rahmân İsmi Dini Terimler Sözlüğü 21 Ekim 2011
Sınırsız Desen Arşivi Hobiler Ve Videolar 4 Mart 2010
Taş devri diyeti sınırsız et yedirtiyor! Diyet Beslenme 3 Şubat 2010
Sınırsız Geniş Bant İnternet İnternet ve Network 3 Ocak 2010

Bu Sayfayı Paylaş